У Чернігові може з’явитися новий тролейбусний маршрут 5+8

2021-03-09 15:53

Спершу його планують запустити в якості експерименту і потім, якщо він буде вдалим, ввести в транспортну мережу міста. 

Начальник Управління транспорту ЧМР Олександр Рижий зазначив, що потреба в цьому є. За його словами, у нас нема електросполучення з Лісковицею та центральною частиною, по вулиці Івана Мазепи. Також є певні проблеми на 5-му маршруті – недостатня кількість транспорту. Якщо об’єднати 8 та 5 маршрути, то вдасться покращимо сполучення як Лісковиці, так і сполучення мікрорайону Подусівка.  

Звернення про необхідність маршруту надійшло на лютневій сесії від депутата. Об’єднання тролейбусних маршрутів 5 і 8 було напрацюванням транспортної моделі міста, яку зробили науковці «Чернігівської політехніки» ще в 2013 році. Для початку експерименту потрібно виконати ремонт спецчастин на перехресті Толстого-Мазепи і дати можливість правого повороту.

Цьогоріч у Чернігові має з’явитися й нова транспортна мережа з порахованим пасажиропотоком. «На сесії були внесені зміни в програму «Розвитку електротранспорту», а також бюджет міста, про те, щоб провести підрахунок пасажиропотоку і внести зміни в діючу маршрутну мережу, розробити інтерактивну транспортну модель, щоб забезпечити якісне обслуговування населення міста, по перше. А по друге, щоб дати можливість розвитку більш великому габаритному транспорту — 12 м автобусів, тобто потрібно скомпонувати так, щоб була можливість їм краще працювати в місті», — каже начальник Управління транспорту ЧМР Олександр Рижий. Саме ці підрахунки дадуть можливість чітко розуміти пасажиропотік, де потрібно додати транспорту, де зменшити або прибрати дублювання, для прийняття комплексних рішень у сфері транспорту. 

Фото з Інтернету 

 

Інші новини:


Чернігівщина – читаюча область

Це напевно знає директорка Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта» Олена Дорошенко, адже вже котрий рік поспіль Чернігівська дирекція тримає дуже високий інтегральний показник за різними позиціями і перебуває в п’ятірці кращих.

2022-01-24 10:17