Юлія Свириденко увійшла до списку ТОП-100 успішних жінок України

2021-03-09 15:50

Заступниця керівника Офісу Президента Юлія Свириденко увійшла в рейтинг ТОП-100 успішних жінок України за версією журналу Новое время, повідомляє ПіК. 

Це щорічний проєкт журналу про 100 українок, які досягли вражаючих результатів у бізнесі, політиці, суспільному житті й інших значущих сферах. Юлія Свириденко увійшла до рейтингу в категорії «держчиновники». До неї також увійшли прессекретарка президента Юлія Мендель, голова Харківської ОДА Айна Тимчук, міністерка соціальної політики Марина Лазебну, генеральна прокурорка Ірина Венедиктова та інші.

Загалом до списку Топ-100 успішних жінок України увійшли номінантки у восьми категоріях:

- політика;
- держчиновники;
- бізнес;
- суспільство;
- корпоративний сектор;
- культура і медіа;
- шоу-біз;
-спорт.

Нагадаємо, наприкінці 2020 року Юлію Свириденко було призначено заступницею голови Офісу Президента. До того вона обіймала посаду першого заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. З 30 липня по 28 листопада 2018 року — виконувала обов’язки голови Чернігівської обласної державної адміністрації.

Фото з ФБ-сторінки Юлії Свириденко
 

Інші новини:


Запобігти страшній недузі

У  Всесвітній день боротьби з раком молочної залози варто вкотре привернути увагу суспільства до проблеми цього захворювання. Адже цей вид раку посідає перше місце в структурі онкологічної захворюваності у жінок. І в зоні ризику − кожна представниця прекрасної статі репродуктивного віку.

2021-10-25 11:53