Владислав АТРОШЕНКО: «Бажаю вам розуміння та гордості, що ви представляєте четверту владу в Чернігові»

2019-06-19 09:38

Напередодні Дня журналіста представники мас-медіа спілкувалися з міським головою Владиславом Атрошенком.
– Зичу здоров’я, віри в себе, віри в Україну й віри у завтрашній день, який тільки ми власними силами самі забезпечимо, – побажав журналістам очільник Чернігова.

Міський голова також розповів про своє бачення розвитку міста і країни, поділився враженнями від відвідування будівництва дитячого садка в мікрорайоні Масани.

Відповідаючи на запитання стосовно кандидатів у депутати по 205-му та 206-му виборчих округах, до яких включено Чернігів, мер відповів так:
– По-перше, вважаю, це має бути кандидат місцевий. По-друге, ця людина повинна розумітися на проблематиці Чернігова та його мешканців. Приміром, жодна людина у вищому керівництві держави не має чіткого уявлення в цифрах вартості проблеми інфраструктури міст. Тому я хотів би, щоби наші депутати якісніше доносили до керівництва держави цю проблему.

Також міський голова відповів на запитання про оцінку своєї роботи за 3,5 року каденції, ставлення до критики та інші.

Людмила ПАРХОМЕНКО

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42