Владислав АТРОШЕНКО: «Бажаю вам розуміння та гордості, що ви представляєте четверту владу в Чернігові»

2019-06-19 09:38

Напередодні Дня журналіста представники мас-медіа спілкувалися з міським головою Владиславом Атрошенком.
– Зичу здоров’я, віри в себе, віри в Україну й віри у завтрашній день, який тільки ми власними силами самі забезпечимо, – побажав журналістам очільник Чернігова.

Міський голова також розповів про своє бачення розвитку міста і країни, поділився враженнями від відвідування будівництва дитячого садка в мікрорайоні Масани.

Відповідаючи на запитання стосовно кандидатів у депутати по 205-му та 206-му виборчих округах, до яких включено Чернігів, мер відповів так:
– По-перше, вважаю, це має бути кандидат місцевий. По-друге, ця людина повинна розумітися на проблематиці Чернігова та його мешканців. Приміром, жодна людина у вищому керівництві держави не має чіткого уявлення в цифрах вартості проблеми інфраструктури міст. Тому я хотів би, щоби наші депутати якісніше доносили до керівництва держави цю проблему.

Також міський голова відповів на запитання про оцінку своєї роботи за 3,5 року каденції, ставлення до критики та інші.

Людмила ПАРХОМЕНКО

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57