Коли в душі – весна!

2021-03-07 06:18

Ще де-не-де лежить сніг, але в душу вже проситься весна. Вона майорить першими квітами – пролісками, гіацинтами, тюльпанами і, звісно, мімозами. Ці духмяні жовті пухнасті й тендітні кульки так схожі на весняне сонечко і також зігрівають, особливо, коли подаровані коханими чоловіками. 

В’ячеслав Летута, депутат Чернігівської міської ради, підприємець і благодійник, каже: для нього весна асоціюється саме з мімозами. Пам’ятає, як в дитинстві йшов із батьком 8 Березня ранесенько на ринок, щоб купити матусі гілочку цих весняних квітів і подарувати їх із найкращими побажаннями. Традиція не змінюється і тепер. Щороку на свято 8 Березня він обирає найкращі квіти, щоб привітати і сказати слова любові своїм коханим жінкам – мамі та дружині. 

– Вітаю з цим прекрасним весняним святом свою маму, кохану дружину, всіх дівчат і жінок, всіх матусь, бабусь, донечок і сестричок. Бажаю всім море посмішок, адже жіноча посмішка для чоловіків – це потужний стимул, який мотивує на досягнення нових висот. Звичайно, заради прекрасних панянок. 

Хочу, щоб наші жінки були здорові й щасливі, жили в мирі й злагоді, щоб мали терпіння – адже ми, чоловіки, інколи теж маємо свої слабкості, тож будьте до нас поблажливі. Будьте коханими і кохайте – закохані чоловіки готові заради вас на все. 
Янгола-охоронця всім нашим любим жінкам! 

Зі святом!

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13