Каміла Алієва здобула титул «Mrs. Ukraine Fashion 2021»

2021-03-04 20:52

27 лютого вперше в унікальному форматі телевізійного шоу в Києві відбувся Національний парад успіху та краси «MRS. UKRAINE WORLD 2021».

Це інтерактивний форум яскравих українських жінок, які встигли досягти успіхів у бізнесі, науці, мистецтві чи соціальній активності. Жінок, які завоювали визнання у суспільстві й можуть поділитися своїми досягненнями та рецептом успіху. 

Цьогоріч титул Mrs. Ukraine Fashion 2021 здобула Каміла Алієва, депутатка Чернігівської районної ради, громадська активістка, засновниця і головний редактор журналу Lava magazine.

– Чи важко було стати учасницею конкурсу?

– Так, багато дівчат хотіли брати в ньому участь, але боротьба була чесною, і я радію, що потрапила на конкурс. Через карантинні заходи була тільки його телевізійна версія. А загалом для мене це був надзвичайний досвід, і я би хотіла коли-небудь провести подібний захід для наших жінок у Чернігові. Ми виступали на одній сцені з українськими зірками, і це було неймовірно яскраве свято. 

– Твої діти, напевно, пишаються тим, що їхня мама є прикладом для багатьох жінок?

– Так, звісно, я маю двох чудових діточок – 9-річного сина Єгора та донечку Аміну, якій 3,5 року. Вони радіють тому, що їх виховує успішна та красива мама. Тому я нині організовую фонд «Жіноча сила», щоби жінки, які самі виховують дітей, знали: вони не самотні, і я хочу їх надихати та допомагати їм. Упродовж року я в своєму журналі друкуватиму статті про успішних жінок, а наприкінці року покажу ТОП-100 жінок Чернігівщини – які вони талановиті, успішні та красиві. 

– Які жінки беруть участь у конкурсі? І що він значить саме для тебе? 

– У конкурсі беруть участь жінки, які досягли певних успіхів та у більшості яких уже є діти. Наймолодшій учасниці було 25 років, а найстаршій – 47. Недарма цей конкурс називається конкурсом успіху і краси, бо всі жінки, які брали в ньому участь, гідні титулів. Я взяла участь в конкурсі «MRS. UKRAINE WORLD 2021», щоби реалізувати себе і щоби про мене дізналися в усій Україні. Для мене була велика честь представляти Чернігівщину, тому що у нас багато класних успішних жінок. Я сама виховую двох дітей, і хочу сказати іншим жінкам, що немає нічого неможливого, просто треба вірити в себе. Я дуже пишаюся цим титулом – «MRS. UKRAINE FASHION». І тепер знаю, що кожна жінка повинна слухати тільки себе і своє серце, йти вперед і, незважаючи ні на що, підкорювати вершини. 

– Твоє життєве кредо: «Будь сьогодні кращою версією себе, ніж учора». Що воно означає?

– Щодня потрібно вдосконалюватися та вчитися. Треба бути не тільки успішною бізнес-вумен, а ще й гарною мамою та господинею. У спільноті «Women’s life» проводитимуться різноманітні тренінги. І моя мрія – щоби кожна жінка в Чернігові йшла вулицею усміхненою та з гордо піднятою головою. Я від усієї душі прагну, аби всі жінки були щасливими.

Спілкувалася Поліна МОГІНСЬКА 
 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21