Міський голова Ніжина Олександр Кодола відзвітував про 100 днів роботи своєї команди

2021-03-04 20:23

З цього приводу відбулася пресконференція, на якій мер та його заступники поділились напрацюваннями, першими вагомими досягненнями в розвитку міста та планами стосовно своєї роботи.

Про це Олександр Кодола написав і на своїй сторінці у Фейсбуку. Зокрема, він акцентував увагу, що найпершим його кроком на посаді міського голови стало звернення до Державної аудиторської служби для здійснення перевірки всього міського комунального майна, бюджетних підприємств, звітності. Попередньо було заплановано перевірку на березень цього року. Є домовленість, що в межах реалізації Програми DOBRE буде здійснений аудит фінансового управління.

«За цей короткий відрізок часу, як ми розпочали свою роботу, вдалося зробити основне: вибрати ключові орієнтири для створення міцного плацдарму розвитку міста та розпочати важливі проекти.

Один із основних напрямків роботи нашої команди – залучення системних інвесторів, іноземних інвестицій та великого бізнесу. Це стратегічний напрямок розвитку Ніжина. Саме тому приділяємо велику увагу залученню великих українських компаній, які зможуть забезпечити Ніжин новими робочими місцями та поповнювати бюджет міста податковими надходженнями», – відзначив Олександр Кодола.

Він перелічив здобутки своєї команди, серед яких домовленість про відкриття в Ніжині «Епіцентру», налагодження міжнародної співпраці, участь у грантових програмах , старт роботи з реалізації проєкту авіаційно-логістичного комплексу на базі аеродрому «Ніжин» тощо.

Вдалось зробити і те, чого раніше не вдалось нікому – зміна меж міста. Ніжин розширився на 725 га. А це значить лише одне – Ніжин отримав можливість будувати, створювати нову інфраструктуру, залучати інвестиції, надавати земельні ділянки у власність і в користування для мешканців міста і бізнесу.

Олександр Кодола зазначив, що значний розвиток отримали різні галузі громади – комунальна сфера, медична та освітні галузі, соціальна сфера міста.

«Дякую всій нашій команді, апарату виконкому, управлінням та відділам, комунальним закладам та підприємствам, депутатам міської ради за спільну роботу! 

Далі буде!» – написав Олександр Кодола.

 

Інші новини:


Галина Костенко: «Якщо люди довіряють тобі своє життя, ти не маєш права їх підвести»

Галина Костенко все життя пропрацювала медсестрою. Медичній справі жінка присвятила 35 років. Нині залишається медичним реєстратором у Вороньківській сільській лікарській амбулаторії Бобровицького району, але й надалі продовжує допомагати хворим, які звертаються до неї за звичкою.

2021-06-20 05:33