Вони такі, якими їх робимо ми

2019-08-19 08:34

Новий проєкт «Деснянської правди», котрий ми запланували разом із ветеринарно-стерилізаційним центром «Крок до тварин» (керівник Тетяна Діденко) та відомою в Чернігові зооволонтеркою, директоркою і власницею підприємства «ПК «Техресурс» Вікторією Калмиковою, у якої на підприємстві є свій мініпритулок для собак, набирає обертів та крокує Черніговом.

Запрошуємо приєднуватися до нас!

Нагадуємо, що всіх небайдужих людей соціальної та ділової активності, котрі бажають допомогти тваринам, що потрапили в біду, в Центрі очікують екскурсія, розмова із зооволонтерами та фотосесія із чотирилапими вихованцями. А фотографію із собакою чи котиком буде опубліковано на сторінках «Деснянської правди».

Сьогодні до ветеринарно-стерилізаційного центру «Крок до тварин» завітав відомий стоматолог, лікар-імплантолог, власник Чернігівської стоматологічної клініки «ЕСТО» та небайдужий чоловік Артем Олішкевич. Він давно слідкує за нашою рубрикою і хоче допомогти чотирилапим друзям! На фото Артем разом із Ліндою. 

Вона дуже активна, собака-лідерка. Це також свідчить про її стан здоров’я. Лінда легко вчиться, ладнає з іншими тваринами, привчена до повідка, щеплена, стерилізована. Чудово підходить для життя у квартирі. 

Приходьте знайомитися – не пожалкуєте!

А «Деснянська правда» очікує на нових учасників проєкту!

 

Інші новини:


Засідання сесії обласної ради перенесли на п’ятницю – відмовилася працювати техніка

Понад 100 питань порядку денного мали розглянути на 4 сесії Чернігівської обласної ради, що відбулася 20 квітня. Але через збій техніки засідання перенесли на п’ятницю, 23 квітня.

2021-04-21 09:53