Вони такі, якими їх робимо ми

2019-08-19 08:34

Новий проєкт «Деснянської правди», котрий ми запланували разом із ветеринарно-стерилізаційним центром «Крок до тварин» (керівник Тетяна Діденко) та відомою в Чернігові зооволонтеркою, директоркою і власницею підприємства «ПК «Техресурс» Вікторією Калмиковою, у якої на підприємстві є свій мініпритулок для собак, набирає обертів та крокує Черніговом.

Запрошуємо приєднуватися до нас!

Нагадуємо, що всіх небайдужих людей соціальної та ділової активності, котрі бажають допомогти тваринам, що потрапили в біду, в Центрі очікують екскурсія, розмова із зооволонтерами та фотосесія із чотирилапими вихованцями. А фотографію із собакою чи котиком буде опубліковано на сторінках «Деснянської правди».

Сьогодні до ветеринарно-стерилізаційного центру «Крок до тварин» завітав відомий стоматолог, лікар-імплантолог, власник Чернігівської стоматологічної клініки «ЕСТО» та небайдужий чоловік Артем Олішкевич. Він давно слідкує за нашою рубрикою і хоче допомогти чотирилапим друзям! На фото Артем разом із Ліндою. 

Вона дуже активна, собака-лідерка. Це також свідчить про її стан здоров’я. Лінда легко вчиться, ладнає з іншими тваринами, привчена до повідка, щеплена, стерилізована. Чудово підходить для життя у квартирі. 

Приходьте знайомитися – не пожалкуєте!

А «Деснянська правда» очікує на нових учасників проєкту!

 

Інші новини:


Руслан УЖИЩЕНКО: «Хочу, щоби поважали професію поліцейських і цінували їхню роботу»

Його праця вимагає великої відповідальності, відданості справі, фізичної витривалості та вміння аналітично мислити. Він добре знає закони України і легко може  розібратися в будь-яких правових питаннях.

2020-07-03 12:00