Олена Дмитренко взяла участь у церемонії вшанування пам’яті жертв Корюківської трагедії

2021-03-04 17:04

Цими березневими днями минають 78 роковини Корюківської трагедії. У вівторок, 2 березня, в Корюківці відбувся мітинг-реквієм «Ми будем вічно пам’ятати і світові забути не дамо».

Керівники обласної ради, обласної державної адміністрації, Корюківського району та міста, представники Українського Інституту національної пам’яті, ветерани, свідки трагедії, жителі районного центру колоною пройшли центральною вулицею міста до Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки німецько-нацистським загарбникам.

Учасники мітингу-реквієму вшанували хвилиною мовчання безневинно убієнних корюківчан та на знак поваги і вічної пам’яті поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку. Заупокійну літію за жертвами Корюківської трагедії відправив настоятель Чернігівського храму Святої Великомучениці Катерини, секретар Чернігівської єпархії Православної церкви України, протоієрей отець Роман.

Звертаючись до учасників заходу, голова обласної ради Олена Дмитренко зазначила, що у цей пам’ятний й скорботний день ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю про всіх невинних людей, які загинули під час Корюківської трагедії та у Другій світовій війні загалом.

«Сьогоднішня пам’ятна дата – не лише день вшанування загиблих корюківчан, це ще й печальна правда про минулі та сучасні війни, яка дає нам розуміння важливості і цінності людського життя», –  наголосила Олена Дмитренко.

Фото Чернігівської обласної ради 
 

 

Інші новини:


Галина Костенко: «Якщо люди довіряють тобі своє життя, ти не маєш права їх підвести»

Галина Костенко все життя пропрацювала медсестрою. Медичній справі жінка присвятила 35 років. Нині залишається медичним реєстратором у Вороньківській сільській лікарській амбулаторії Бобровицького району, але й надалі продовжує допомагати хворим, які звертаються до неї за звичкою.

2021-06-20 05:33