Антисептики від Благодійного фонду Сергія Тігіпка для лікарень Чернігівщини

2021-03-02 09:21

Незважаючи на початок вакцинації, останнім часом кількість хворих на COVID-19 невпинно збільшується. Станом на 27 лютого зафіксовано більше 8 тис випадків коронавірусної хвороби в Україні. Уже майже рік, як наша країна зіштовхнулася з випробуванням під назвою «коронавірус». Розуміючи усі можливі наслідки від поширення хвороби, Благодійний фонд Сергія Тігіпка активно долучилася до боротьби з пандемією, щоб зберегти здоров’я українців. 

Нині благодійники спільно із компанією «ТАС Агро» забезпечують медичні установи громад і місцевих жителів якісними антисептиками. Зокрема на Чернігівщині було видано майже одну тону дезінфікуючих засобів у зручних 250 мл баночках з дозаторами. Загалом впродовж року для боротьби з пандемією фондом було надано допомоги на суму 18 млн грн. Левова частина з цих коштів була направлена для потреб Чернігівської області. За ці кошти було придбано два рентген апарати, 20 моніторів пацієнта, 40 кисневих концентраторів. Медичні працівники, які знаходяться не передовій боротьби з хворобою, системно отримували костюми професійного захисту для лікарів, рукавички, а також тришарові хірургічні маски, медичні шапочки, захисні щитки та окуляри, респіратори різних типів у необхідній кількості. 

«Ми вживаємо необхідних заходів, щоб бути готовими до будь-яких сценаріїв. Дезінфікуючі засоби – це критична необхідність для профілактики від вірусних захворювань. І коли отримуємо таку допомогу, то відчуваємо величезну вдячність. Від Благодійного фонду впродовж року ми отримали багато допомоги і медичного обладнання: кисневі концентратори, монітори пацієнта, брали участь у співфінансуванні апарату УЗД. Використовуємо все у міру необхідності, адже вже встановлено та готове до роботи. Також компанія «ТАС Агро» надавала нам індивідуальні засоби захисту для медичного персоналу. Зараз усього вистачає. Насправді це надзвичайно важлива та дієва допомога для закладу. Якби не Благодійний фонд, то забезпечити лікарню усім необхідним було б вкрай важко», - розповів Анатолій Михайлюк, головний лікар Талалаївської центральної лікарні.

Жодна країна не була готова до наслідків, які принесе пандемія. Але Благодійний фонд Сергія Тігіпка, працює на випередження, щоб Україна змогла пройти цей непростий період з найменшими втратами. Тільки забезпечивши лікарні країни необхідним обладнанням для порятунку життя, а медиків – засобами захисту, ми зможемо протистояти епідемії.
 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13