Вулицю Декабристів у Чернігові вчора знову ледь не затопило – допомогли комунальники

2021-02-26 11:29

Через високу температуру 25 лютого відбулося швидке танення снігу, тому працівникам дільниці очисних споруд і зливової (дощової) каналізації комунального підприємства АТП-2528 довелося весь день звільняти від снігу зливові лотки і канави на вулицях Декабристів та Ревуцького.

Найбільш проблемним місцем, близького 13-15 годин дня, стала ділянка вулиці Ревуцького перед вулицею Декабристів. Через снігові пробки вода ринула у двір Ревуцького, 8.

У цьому місці на вулицю Декабристів і аж до перехрестя з вулицею Небаби вийшли жителі з лопатами і разом із комунальниками зробили для води безперешкодний шлях.

До 15:30 рівень води на Ревуцького спав на 30 сантиметрів і вона майже безперешкодно йшла канавою і лотками аж до входу під землю на перехресті Михайла Могилянського і Декабристів і вільно входила в трубу під проспектом Миру та прямувала до Стрижня.

Вчора, згідно з режимом роботи, який рекомендувало Десняське басейнове управління, на дамбі на річці Стрижень (район вулиці Героїв Чорнобиля) почалося скидання води.

Фото Чернігівської міської ради

Інші новини:


Вже третю Олімпійську алею висаджено на Чернігівщині

Продовжуючи нещодавно започатковану традицію на честь відзначення 30-річчя Національного олімпійського комітету України та 20-ї річниці створення відділення НОКу в Чернігівській області, сьогодні у Новгород-Сіверському відбувся черговий спортивно-масовий захід та урочисте висадження третьої Олімпійської алеї.

2021-09-20 11:05