Семенівка запрошує на свято «Масляної»

2021-02-26 10:58

Святкові заходи до свята «Масляна» відбудуться 13 березня у Семенівці на центральній площі.  Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету міської ради. 

Під час святкувань відбудеться «Парад млинців», майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки та інші традиційні розваги, підготовлені відділом культури та туризму Семенівської міської ради

Фото з Інтернету

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42