За позовом прокуратури стягнуто майже 80 тисяч гривень за незаконну порубку дерев

2021-02-25 09:11

За позовом Бахмацької місцевої прокуратури судом в інтересах держави в особі Коропської селищної ради стягнуто майже 80 тисяч гривень, завданих незаконною вирубкою дерев постійним лісокористувачем.

У судовому засіданні доведено, що лісокористувач не забезпечив належної охорони та збереження лісових насаджень. Це і стало підставою для звернення прокурором із позовом до суду в інтересах держави в особі Коропської селищної ради про відшкодування збитків.

Північний апеляційний господарський суд відхилив апеляційну скаргу відповідача, залишивши рішення суду першої інстанції без змін.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Фото з Інтернету

 

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55