Чернігів готується до весняної повені

2021-02-25 08:53

Про готовність міських служб до весняної повені говорили на засіданні міської комісії з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Комісія домовилася про співпрацю між КП «АТП-2528» і Деснянським басейновим управлінням водних ресурсів. Зокрема, фахівці надаватимуть  свої рекомендації щодо пропуску льодоходу і повені на каскаді ставків на р. Стрижень.

Але у разі різкого підвищення температури повітря, внаслідок інтенсивного сніготанення, можлива стрімка зміна гідрологічної ситуації, яка може призвести до підтоплення територій. Щоб запобігти цьому будуть завчасно вживати заходи з підготовки до пропуску льодоходу та повені – обколюватимуть  лід навколо, очистять русло від сміття та повалених дерев, а також забезпечуватимуть передповеневе пониження рівня води в ставках у рекомендованих термінах і обсягах.

Фото з Інтернету
 

Інші новини:


В’ячеслав Летута: «У Чернігова є шанс стати №1 в Україні»

Наш сьогоднішній співрозмовник – успішний чернігівський підприємець, співзасновник компанії Platinum. Пан В’ячеслав – депутат Чернігівської міської ради, представник ПП «Рідний дім», член постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин.

2021-09-24 10:41