Чернігів готується до весняної повені

2021-02-25 08:53

Про готовність міських служб до весняної повені говорили на засіданні міської комісії з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Комісія домовилася про співпрацю між КП «АТП-2528» і Деснянським басейновим управлінням водних ресурсів. Зокрема, фахівці надаватимуть  свої рекомендації щодо пропуску льодоходу і повені на каскаді ставків на р. Стрижень.

Але у разі різкого підвищення температури повітря, внаслідок інтенсивного сніготанення, можлива стрімка зміна гідрологічної ситуації, яка може призвести до підтоплення територій. Щоб запобігти цьому будуть завчасно вживати заходи з підготовки до пропуску льодоходу та повені – обколюватимуть  лід навколо, очистять русло від сміття та повалених дерев, а також забезпечуватимуть передповеневе пониження рівня води в ставках у рекомендованих термінах і обсягах.

Фото з Інтернету
 

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14