Чернігів готується до весняної повені

2021-02-25 08:53

Про готовність міських служб до весняної повені говорили на засіданні міської комісії з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Комісія домовилася про співпрацю між КП «АТП-2528» і Деснянським басейновим управлінням водних ресурсів. Зокрема, фахівці надаватимуть  свої рекомендації щодо пропуску льодоходу і повені на каскаді ставків на р. Стрижень.

Але у разі різкого підвищення температури повітря, внаслідок інтенсивного сніготанення, можлива стрімка зміна гідрологічної ситуації, яка може призвести до підтоплення територій. Щоб запобігти цьому будуть завчасно вживати заходи з підготовки до пропуску льодоходу та повені – обколюватимуть  лід навколо, очистять русло від сміття та повалених дерев, а також забезпечуватимуть передповеневе пониження рівня води в ставках у рекомендованих термінах і обсягах.

Фото з Інтернету
 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21