Новини вакцинації

2021-02-24 11:37

Область отримала перші 6800 доз вакцини CoviShield (індійський аналог AstraZeneca). Вони зараз на складі в обласній дитячій лікарні. Згідно з рішенням КМУ під час першої хвилі вакцинації її отримає медичний персонал, який надає допомогу пацієнтам, хворим на Ковід. 

Вже розпочали вакцинацію в обласній лікарні. Уколи робить мобільна бригада з центру первинної медико-санітарної допомоги Чернігівського району. 

В місті по критеріям підлягають вакцинації 280 лікарів, з них погодилися 87. Близько 150 лікарів вже перехворіли, або відмовилися від вакцинації. Ми чекаємо початку вакцинації міських лікарів наприкінці цього тижня, а за 6 тижнів - повторні уколи. 

В другій хвилі очікується вакцинація всіх інших лікарів та людей 80+ (зараз складаються списки). В кожному флаконі - 10 доз вакцини. Тому, мобільна бригада не може їздити по квартирам, отже, ці люди мають згідно з графіком їхати на вакцинацію до лікарень. 

Такі справи.

©Олександр Ломако
 

Інші новини:


Галина Костенко: «Якщо люди довіряють тобі своє життя, ти не маєш права їх підвести»

Галина Костенко все життя пропрацювала медсестрою. Медичній справі жінка присвятила 35 років. Нині залишається медичним реєстратором у Вороньківській сільській лікарській амбулаторії Бобровицького району, але й надалі продовжує допомагати хворим, які звертаються до неї за звичкою.

2021-06-20 05:33