Помер Сергій Москалець, колишній Чернігівський військовий комісар

2021-02-23 14:23

Полковник Сергій Москалець помер передчасно на 45-му році життя. В останній час він  працював начальником науково-дослідного управління випробувань озброєння та військової (спеціальної) техніки Сухопутних військ та окремих родів військ Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки.

Про смерть колеги повідомляється на ФБ-сторінці інституту.

Зазначається, що Сергій Москалець безпосередньо брав участь в антитерористичній операції, забезпечення її проведення та захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Нагороджений відзнаками Міністерства оборони України: медаллю «За сумлінну службу» ІІІ ступеня, нагрудним знаком «За зразкову службу», медаллю «Ветеран служби».

Інші новини:


«Бо мусить хтось стояти незворушно і не пустити ворога далі...»

Петро Кощей ніколи не боявся армії. І міг би взагалі не служити. Бо вдома в Данівці на Козелеччині залишалися немолоді батьки, в яких він був єдиною пізньою дитиною. Але 2013 року хлопець пішов до армії, був на строковій службі в Білій Церкві. 2014 року не стало батька... А Петро тоді вже був в АТО і служив там на контракті.

2021-10-13 09:03