Помер Сергій Москалець, колишній Чернігівський військовий комісар

2021-02-23 14:23

Полковник Сергій Москалець помер передчасно на 45-му році життя. В останній час він  працював начальником науково-дослідного управління випробувань озброєння та військової (спеціальної) техніки Сухопутних військ та окремих родів військ Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки.

Про смерть колеги повідомляється на ФБ-сторінці інституту.

Зазначається, що Сергій Москалець безпосередньо брав участь в антитерористичній операції, забезпечення її проведення та захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Нагороджений відзнаками Міністерства оборони України: медаллю «За сумлінну службу» ІІІ ступеня, нагрудним знаком «За зразкову службу», медаллю «Ветеран служби».

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21