Ніжинський Спеціальний авіаційний загін Державної служби України відзначив 22-гу річницю від дня створення

2021-02-23 14:18

Із визначною подією екіпажі літаків і гелікоптерів, інженерно-технічний персонал, працівників наземних служб, всіх, хто причетний до благородної справи порятунку привітав Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

Він відзначив, що за час свого існування загін перетворився на потужну структуру служби надзвичайних ситуацій, яка готова рятувати і надавати допомогу з повітря у будь-якій екстремальній ситуації: на воді і на суші, в місті і в лісі. Це дуже добре знають, як в Україні, так і в багатьох країнах Європи. 

22-й рік народження авіазагін зустрів у новій якості. «Завдяки підтримці Міністра внутрішніх справ Арсен Аваков сьогодні він перетворюється на центр авіаційної безпеки МВС, із новою сучасною авіатехнікою, з новими робочими місцями, та з квартирами для співробітників, яких чекали тут десятки років.

Ці зміни відбуваються просто на наших очах, ми радо зустрічаємо нові гелікоптери, будуємо нові ангари, вручаємо ключі від новенького житла працівникам. 

Це новий етап життя не тільки для нашого авіаційного загону, але і для всієї ніжинської громади, важливою і невід'ємною частиною якої є спеціальний авіазагін ДСНС», - написав Олександр Кодола на своїй ФБ-сторінці.

Фото зі сторінки Олександра Кодоли та Ніжинської міської ради
 

 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42