Минулого тижня у пожежах на Чернігівщині загинуло троє людей

2021-02-23 08:38

Упродовж минулого тижня з 15 по 22 лютого в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області щоденно перебували на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 65 одиниць основної і спеціальної техніки.

Надзвичайники Чернігівщини 114 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій і надання допомоги громадянам, повідомляється на ФБ-сторінці Управління.

Вогнеборці врятували 2 людей та ліквідували 53 пожежі, 41 з яких виникли у житловому секторі громадян, 5 на об'єктах, 5 на транспорті, 2 сміття. Внаслідок пожеж у житлових будинках, що в селах Семенягівка, Шабалинів, Політрудня Михайло-Коцюбинської, Коропської та Городнянської територіальних громад, відповідно загинуло троє людей. Ще двоє отримали травми.

Підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 59 разів залучалися для надання допомоги населенню та проведення інших невідкладних робіт, зокрема буксирування транспортних засобів, надання допомоги працівникам бригад екстреної медичної допомоги та поліції, демеркуризації приміщення, деблокування водія на місці ДТП. Також рятувальники 2 рази залучалися для виконання заходів із запобігання поширенню захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19.
 

 

Інші новини:


Данівська школа – один із центрів соціального життя

Такий школі, як у Данівці, можуть позаздрити і більші населенні пункти. Велика двоповерхова будівля, доглянута заквітчана територія, всередині – чистота і порядок.

2021-09-19 07:21