Минулого тижня у пожежах на Чернігівщині загинуло троє людей

2021-02-23 08:38

Упродовж минулого тижня з 15 по 22 лютого в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області щоденно перебували на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 65 одиниць основної і спеціальної техніки.

Надзвичайники Чернігівщини 114 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій і надання допомоги громадянам, повідомляється на ФБ-сторінці Управління.

Вогнеборці врятували 2 людей та ліквідували 53 пожежі, 41 з яких виникли у житловому секторі громадян, 5 на об'єктах, 5 на транспорті, 2 сміття. Внаслідок пожеж у житлових будинках, що в селах Семенягівка, Шабалинів, Політрудня Михайло-Коцюбинської, Коропської та Городнянської територіальних громад, відповідно загинуло троє людей. Ще двоє отримали травми.

Підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 59 разів залучалися для надання допомоги населенню та проведення інших невідкладних робіт, зокрема буксирування транспортних засобів, надання допомоги працівникам бригад екстреної медичної допомоги та поліції, демеркуризації приміщення, деблокування водія на місці ДТП. Також рятувальники 2 рази залучалися для виконання заходів із запобігання поширенню захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19.
 

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21