Гурт «Антитіла» у Ніжині та Прилуках

2021-02-23 07:15

У середу, 17 лютого, у Ніжинському міському будинку культури виступав відомий гурт «Антитіла».

А перед концертом, повідомляють музиканти на сторінці гурту у Фейсбуці, вони вирішили прогулятися центром міста і були в захопленні від засніженого Ніжина: «Сьогодні мали можливість вийти з готелю на прогулянку. На гастролях це буває вкрай рідко. Ніжин – прекрасне місто, багате на козацьку історію!»

А ще фронтмен Тарас Тополя зробив сюрприз і як молодіжний посол UNICEF Ukraine зазирнув у гості до Ніжинського молодіжного центру. Працівники закладу, коментуючи, написали, що це було несподівано, але дуууууже приємно.

Варто сказати, що після вимушеної перерви гурт «Антитіла» продовжує свою гастрольну діяльність, а стадіонними концертами у травні-червні повністю завершує історію альбому Hello.

«Ми плануємо відвідати близько 30 міст. До концертного графіку гурту додалися нові міста, проте у деяких музикантів із ажіотажем чекають удруге. Квитки вже доступні у продажу!» — анонсували свій тур «Антитіла».

13 лютого відбувся перший концерт, а фінал туру планується у травні-червні на відкритих майданчиках та стадіонах.

У цей період також йде активна робота на студії! Незабаром народиться абсолютно нова музична історія, яка вражатиме новим підходом до створення і звучання композицій. Також деякі прем’єри вже очікуються і на концертах.

«Антитіла» везуть альбом Hello наживо з піснями, які полюбила вся країна: «Вірила», «ТДМЕ», «Лови момент», «Буде син». На концертах звучить композиція «Кіно», а також улюблені пісні попередніх альбомів: «Танцюй», «Все красиво», «БудуВуду», «Люди, як кораблі» та ін.

До речі, 16 лютого гурт виступав у Прилуках. Про що музиканти написали: «Було — вогонь. Саме така атмосфера і щирі емоції людей повертають життя на сцену!»

А 3 березня «Антитіла» планують виступати в Чернігові!

Підготувала Людмила ПАРХОМЕНКО
Фото зі сторінки гурту у ФБ

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21