Пакунки малюка знову видають у Чернігівському пологовому будинку

2021-02-23 07:05

У Чернігівському пологовому будинку, після майже двомісячної перерви, вже понад три тижні, як поновили видачу «бебі-бокси». Останні партії пакунків малюка пологовий отримував ще восени минулого року, йдеться у сюжеті «Нового Чернігова».

За словами Галини Леник, медичного директора Чернігівського пологового будинку, видача «бебі-боксів» відновилася з 25 січня, пакунки малюка є в достатній кількості.

Нинішній «пакунок малюка» побільшав, став міцнішим і важчим. Вартість одного  «бебі-боксу» – 5 700 гривень, але для молодих батьків він безкоштовний. Перелік необхідних речей у ньому цьогоріч розширили і покращили. Тут не тільки одяг для новонароджених, засоби гігієни, підгузки, іграшки, пелюшки, рушнички, матрац та ковдра, а ще й  розвиваючий килимок та демісезонний комбінезон-трансформер.

У пологовому будинку кажуть, матусі, які народили дитинку під час відсутності «пакунків-малюка», мають змогу забрати свої «бебі-бокси»  у відділах соціального забезпечення за місцем проживання.

У Департаменті  соціальної політики Чернігівської міської ради пояснюють, за час відсутності «бебі-боксів» у пологових будинках Чернігова,  установа видала матусям 111 пакунків малюка. Крім того, замість коробки з найнеобхіднішим можлива  грошова компенсація. Розмір цієї грошової компенсації становить три прожиткових мінімумів  для дитини до 6-річного віку, на сьогодні – це  5763 гривні. Грошову компенсацію в обласному центрі отримали 56 осіб.
 

 

Інші новини:


«Бо мусить хтось стояти незворушно і не пустити ворога далі...»

Петро Кощей ніколи не боявся армії. І міг би взагалі не служити. Бо вдома в Данівці на Козелеччині залишалися немолоді батьки, в яких він був єдиною пізньою дитиною. Але 2013 року хлопець пішов до армії, був на строковій службі в Білій Церкві. 2014 року не стало батька... А Петро тоді вже був в АТО і служив там на контракті.

2021-10-13 09:03