У Чайкиному на Новгород-Сіверщині з’явиться поліцейська станція

2021-02-23 07:01

Відповідне рішення прийнято на засіданні 7 позачергової сесії VIII скликання Новгород-Сіверської міської ради, повідомляється на її офіційному веб-порталі.

Ініціює це нововведення Новгород-Сіверський районний відділ поліції. Призначений поліцейський офіцер громади буде підтримувати правопорядок не лише в Чайкиному, а й в інших сусідніх селах (навантаження близько 5 тисяч осіб). Ця людина буде сільським жителем і по факту виконуватиме роботу дільничного. 

Депутати міської ради підтримали таку ініціативу поліцейських. На облаштування сільської поліцейської станції, закупівлю необхідного обладнання та пального для транспорту виділено 200 тисяч гривень.
 

 

Інші новини:


Антисептики від Благодійного фонду Сергія Тігіпка для лікарень Чернігівщини

Незважаючи на початок вакцинації, останнім часом кількість хворих на COVID-19 невпинно збільшується. Станом на 27 лютого зафіксовано більше 8 тис випадків коронавірусної хвороби в Україні. Уже майже рік, як наша країна зіштовхнулася з випробуванням під назвою «коронавірус». Розуміючи усі можливі наслідки від поширення хвороби, Благодійний фонд Сергія Тігіпка активно долучилася до боротьби з пандемією, щоб зберегти здоров’я українців.

2021-03-02 09:21