У Чайкиному на Новгород-Сіверщині з’явиться поліцейська станція

2021-02-23 07:01

Відповідне рішення прийнято на засіданні 7 позачергової сесії VIII скликання Новгород-Сіверської міської ради, повідомляється на її офіційному веб-порталі.

Ініціює це нововведення Новгород-Сіверський районний відділ поліції. Призначений поліцейський офіцер громади буде підтримувати правопорядок не лише в Чайкиному, а й в інших сусідніх селах (навантаження близько 5 тисяч осіб). Ця людина буде сільським жителем і по факту виконуватиме роботу дільничного. 

Депутати міської ради підтримали таку ініціативу поліцейських. На облаштування сільської поліцейської станції, закупівлю необхідного обладнання та пального для транспорту виділено 200 тисяч гривень.
 

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21