Легендарний півзахисник «Десни» повертається

2021-02-19 18:38

Пресслужба Чернігівського футбольного клубу «Десна» повідомила про повернення легендарного півзахисника команди Євгена Чепурненка.

На сторінці клубу в Інстаграмі було опубліковано оригінальне фото гравця – з мечем, щитом і в кольчузі. Підпис на фото повідомляє – «Повернення легенди». 

Євгену Чепурненку точно є, що згадати в своїй історії виступів за «Десну» –  133 матчі, 38 голів, перемога в «золотому матчі» в Другій лізі та вихід до Першої ліги.

31-річний футболіст уже пройшов  повноцінний навчально-тренувальний збір із командою в Туреччині і вже офіційно внесений до заявки «Десни» на сезон 2020/2021.

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21