На Чернігівщині закрили цех із виготовлення алкогольного фальсифікату

2021-02-19 18:23

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області спільно зі співробітниками ГУ ДФС у Київській області, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури, припинили діяльність незаконного виробництва горілчаних виробів.

Організували міжрегіональне підпільне виробництво з виготовлення фальсифікованої горілки мешканці Чернігівської та Київської областей на території складських приміщень. 

Підприємливі ділки виробляли та фасували підроблений алкоголь до тари «bag-in-box». Усе це відбувалось в антисанітарних умовах зі спирту невідомого походження та якості. Реалізовували фальсифікат через торгівельну мережу, Інтернет і мобільні додатки миттєвих повідомлень.

Працювали цілодобово, в декілька змін, що дозволяло забезпечувати значні обсяги виробництва алкогольного сурогату.
Завдяки проведеним заходам, повідомляє податкова міліція, із незаконного обігу вилучено 7780 літрів готового до реалізації фальсифікату та 19300 літрів спирту орієнтовною вартістю 5,4 млн. грн.

Крім цього, в ході проведених заходів вилучені пластикові ємності з залишками рідини з характерним запахом спирту, шланги, спиртометри, лійки та інша фурнітура. 

Наразі тривають слідчі дії, спрямовані на встановлення каналів надходження сировини і всіх осіб, причетних до скоєння даного кримінального злочину.
 

Інші новини:


У Чернігові три школи можуть працювати навіть при введенні червоної зони

Сьогодні під час наради в міській раді начальник Чернігівського управління освіти Василь Білогура повідомив, що в трьох чернігівських школах вакцинацією охоплено практично 100% колективу. А це означає, що ці заклади можуть працювати навіть при введенні в місті червоної зони.

2021-10-19 13:58