Надія Мейхер у день закоханих підкорювала серця своїми піснями

2021-02-19 07:21

14 лютого, у день всіх закоханих, до Чернігова завітала зі своєю концертною програмою «Feelings» екссолістка групи «ВІАгра» Надія Мейхер. Концерт відбувся на сцені Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка.

Одна з найкрасивіших жінок української естради, тендітна, сяюча, з яскравою усмішкою, Надія Мейхер вийшла на сцену у звабливій червоній сукні та червоних босоніжках на високих підборах. Згодом вона змінила образ та перевдягнулася у сріблясту сукню, яка була не менш ефектною. 

У концертній програмі лунали відомі романси та світові хіти, виконані українською, іспанською, італійською, французькою, англійською мовами: «Сiла птаха», «Лиш вона», «Besame mucho», «Caruso», «New York, New York» та інші. Також між піснями відома співачка читала свої чуттєві авторські вірші про кохання. 

Концерт Надії Мейхер, разом із унікальною манерою виконання співачки, викликали щире захоплення у чернігівських глядачів, які підспівували їй упродовж усього концерту та не скупилися на бурхливі оплески.

До речі, в команді музикантів, які виступали разом зі співачкою, був і наш земляк Ярослав Борис. Для молодого музиканта це перші гастролі у рідному місті й перший досвід роботи як перкусіоніста.

Наприкінці програми Надія Мейхер заспівала один із відомих романсів із шанувальницею її творчості, а також після концерту запросила всіх, хто забажає, на сцену, щоби разом зробити спільні фото.

Поліна МОГІНСЬКА
Фото з Інстаграму співачки

 

Інші новини:


Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

2021-11-29 08:31