Снігоболотохід «Богун» на службі у рятувальників

2021-02-18 08:12

Рятувальники Чернігівщини вперше використали снігоболотохід «Богун» для доставки медика і продуктів харчування у заметені снігом села.

Про це Укрінформу повідомив речник пресслужби УДСНС у Чернігівській області Олександр Івченко.

«Така техніка використовується для проведення розвідки пожеж на торфовищах. Її було придбано за державний кошт і передано нам наприкінці минулого року. Для допомоги населенню снігоболотохід використано вперше», – сказав він.

За інформацією УДСНС у Фейсбуці, у села Вир та Лизунова Рудня рятувальники поїхали на прохання голови Добрянської громади Світлани Бицько. Вона пояснила, що через сильні снігопади села, в яких відсутні торговельні заклади, опинились без належного транспортного сполучення. Громада закупила продукти харчування і надала медичного працівника для огляду жителів, переважно похилого віку, та доправити допомогу туди немає можливості.

У відповідь надзвичайники відрядили туди 8 людей особового складу та 3 одиниці спецтехніки, зокрема й снігоболотохід «Богун». Завдяки цьому 11 мешканців згаданих населених пунктів отримали і медичну допомогу, і продукти першої необхідності.

Фото ДСНС у Чернігівській області
 

Інші новини:


Чернігів увійшов до топ-5 рейтингу міст України

Чернігів посів четверте місце у рейтингу найкращих міст України за результатами щорічного Українського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту. Результати дослідження оприлюднило видання «Новое время».

2021-09-24 13:14