Снігоболотохід «Богун» на службі у рятувальників

2021-02-18 08:12

Рятувальники Чернігівщини вперше використали снігоболотохід «Богун» для доставки медика і продуктів харчування у заметені снігом села.

Про це Укрінформу повідомив речник пресслужби УДСНС у Чернігівській області Олександр Івченко.

«Така техніка використовується для проведення розвідки пожеж на торфовищах. Її було придбано за державний кошт і передано нам наприкінці минулого року. Для допомоги населенню снігоболотохід використано вперше», – сказав він.

За інформацією УДСНС у Фейсбуці, у села Вир та Лизунова Рудня рятувальники поїхали на прохання голови Добрянської громади Світлани Бицько. Вона пояснила, що через сильні снігопади села, в яких відсутні торговельні заклади, опинились без належного транспортного сполучення. Громада закупила продукти харчування і надала медичного працівника для огляду жителів, переважно похилого віку, та доправити допомогу туди немає можливості.

У відповідь надзвичайники відрядили туди 8 людей особового складу та 3 одиниці спецтехніки, зокрема й снігоболотохід «Богун». Завдяки цьому 11 мешканців згаданих населених пунктів отримали і медичну допомогу, і продукти першої необхідності.

Фото ДСНС у Чернігівській області
 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13