Снігоболотохід «Богун» на службі у рятувальників

2021-02-18 08:12

Рятувальники Чернігівщини вперше використали снігоболотохід «Богун» для доставки медика і продуктів харчування у заметені снігом села.

Про це Укрінформу повідомив речник пресслужби УДСНС у Чернігівській області Олександр Івченко.

«Така техніка використовується для проведення розвідки пожеж на торфовищах. Її було придбано за державний кошт і передано нам наприкінці минулого року. Для допомоги населенню снігоболотохід використано вперше», – сказав він.

За інформацією УДСНС у Фейсбуці, у села Вир та Лизунова Рудня рятувальники поїхали на прохання голови Добрянської громади Світлани Бицько. Вона пояснила, що через сильні снігопади села, в яких відсутні торговельні заклади, опинились без належного транспортного сполучення. Громада закупила продукти харчування і надала медичного працівника для огляду жителів, переважно похилого віку, та доправити допомогу туди немає можливості.

У відповідь надзвичайники відрядили туди 8 людей особового складу та 3 одиниці спецтехніки, зокрема й снігоболотохід «Богун». Завдяки цьому 11 мешканців згаданих населених пунктів отримали і медичну допомогу, і продукти першої необхідності.

Фото ДСНС у Чернігівській області
 

Інші новини:


Галина Костенко: «Якщо люди довіряють тобі своє життя, ти не маєш права їх підвести»

Галина Костенко все життя пропрацювала медсестрою. Медичній справі жінка присвятила 35 років. Нині залишається медичним реєстратором у Вороньківській сільській лікарській амбулаторії Бобровицького району, але й надалі продовжує допомагати хворим, які звертаються до неї за звичкою.

2021-06-20 05:33