Готуємося до ЗНО-2021

2021-02-16 09:00

Нагадуємо, що з 1 лютого 2021 року розпочалася реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, яка триватиме до 5 березня 2021 року https://bit.ly/3pGhbal

Для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні  потрібно виконати низку послідовних дій, зокрема підготувати необхідні документи, одним із яких є паспорт громадянина України.

Отже, як отримати паспорт громадянина України вперше в 14 років?

- зареєструватися в електронній черзі на офіційному сайті Державної міграційної служби України за посиланням: https://bit.ly/3oHE77Q , обравши будь-який підрозділ міграційної служби незалежно від місця реєстрації дитини;
- з’явитися у вказаний час до обраного підрозділу з пакетом документів, а саме: паспортом громадянина України одного з батьків, свідоцтвом про народження та ідентифікаційним кодом (за наявності). 

УВАГА! Якщо дитина ще не отримувала ідентифікаційний код, оформлення його можна здійснити одночасно з подачею документів на оформлення ID-картки, повідомивши працівника територіального підрозділу ДМС.

Звертаємо увагу, що надання послуги з оформлення паспорта громадянина України вперше при досягненні 14-річного віку здійснюється БЕЗКОШТОВНО.

Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті Державної міграційної служби України за посиланням: https://bit.ly/2LhSGhO

Інші новини:


День міста та 78-а річниця вигнання нацистів із Городнянщини

Хоча погода внесла свої корективи у хід проведення свята, але всі охочі змогли знайти для себе розваги та отримати гарні емоції під час відзначення Дня міста та 78-ї річниці вигнання нацистів із Городнянщини.

2021-09-24 12:57