Викрито шахраїв, які в Інтернеті спотворювали інформацію про Чернігівський обласний центр перекладів

2021-02-15 07:05

Протягом останніх декількох місяців місцеві інтернет-шахраї в пошуковій мережі Гугл спотворювали рекламну інформацію про Чернігівський обласний центр перекладів, змінювали телефони, адресу розташування, рекламні фото, режим роботи, писали негативні відгуки від імені клієнтів тощо.

Керівництво Чернігівського обласного центру перекладів звернулося за допомогою до Відділу протидії кіберзлочинам у Чернігівській області. Зловмисників було встановлено. Їм був наданий шанс самостійно видалити з мережі Інтернет шахрайську інформацію та вибачитись, але шахраї, вважаючи себе невразливими, не відреагували на ці вимоги.

Тому відділом дізнання Чернігівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області відкрито кримінальне провадження.

Зараз іде слідство, і ми поки що не можемо назвати зловмисників, але незабаром, після суду, ми опублікуємо прізвища цих завзятих шахраїв чернігівського розливу, які показово зневажають морально-етичні норми ведення бізнесу та Законодавство України. 

Перший підсумок цієї історії такий – найважче всього, роками, напрацьовується авторитет у споживачів та громади, і найшвидше він губиться, коли у погоні за прибутком людина своїми шахрайськими витівками спотворює свою людську сутність.
Найближчим часом служба технічної підтримки Гугл видалить всю шахрайську інформацію з мережі Інтернет, а зараз всім нагадуємо, що Чернігівський обласний центр перекладів, як і раніше, надає свої послуги за ад-ресою: вул. Магістратська, будинок 4, з 9.00 до 18.00 без перерви з понеділка по п’ятницю. Довідки за телефонами: (050) 385-65-26, (095) 273-89-06, (0462) 67-70-16, www.pereclad.com.ua, e-mail: info@pereclad.com.ua  

Директор Чернігівського обласного центру перекладів Олена Мартиненко
 

Інші новини:


У Чернігові три школи можуть працювати навіть при введенні червоної зони

Сьогодні під час наради в міській раді начальник Чернігівського управління освіти Василь Білогура повідомив, що в трьох чернігівських школах вакцинацією охоплено практично 100% колективу. А це означає, що ці заклади можуть працювати навіть при введенні в місті червоної зони.

2021-10-19 13:58