Викрито шахраїв, які в Інтернеті спотворювали інформацію про Чернігівський обласний центр перекладів

2021-02-15 07:05

Протягом останніх декількох місяців місцеві інтернет-шахраї в пошуковій мережі Гугл спотворювали рекламну інформацію про Чернігівський обласний центр перекладів, змінювали телефони, адресу розташування, рекламні фото, режим роботи, писали негативні відгуки від імені клієнтів тощо.

Керівництво Чернігівського обласного центру перекладів звернулося за допомогою до Відділу протидії кіберзлочинам у Чернігівській області. Зловмисників було встановлено. Їм був наданий шанс самостійно видалити з мережі Інтернет шахрайську інформацію та вибачитись, але шахраї, вважаючи себе невразливими, не відреагували на ці вимоги.

Тому відділом дізнання Чернігівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області відкрито кримінальне провадження.

Зараз іде слідство, і ми поки що не можемо назвати зловмисників, але незабаром, після суду, ми опублікуємо прізвища цих завзятих шахраїв чернігівського розливу, які показово зневажають морально-етичні норми ведення бізнесу та Законодавство України. 

Перший підсумок цієї історії такий – найважче всього, роками, напрацьовується авторитет у споживачів та громади, і найшвидше він губиться, коли у погоні за прибутком людина своїми шахрайськими витівками спотворює свою людську сутність.
Найближчим часом служба технічної підтримки Гугл видалить всю шахрайську інформацію з мережі Інтернет, а зараз всім нагадуємо, що Чернігівський обласний центр перекладів, як і раніше, надає свої послуги за ад-ресою: вул. Магістратська, будинок 4, з 9.00 до 18.00 без перерви з понеділка по п’ятницю. Довідки за телефонами: (050) 385-65-26, (095) 273-89-06, (0462) 67-70-16, www.pereclad.com.ua, e-mail: info@pereclad.com.ua  

Директор Чернігівського обласного центру перекладів Олена Мартиненко
 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42