У Чернігові хочуть закупити техніку для евакуації неправильно припаркованих машин

2021-02-15 06:46

У Чернігівській міськраді вирішують питання закупівлі маніпуляторів – техніки для транспортування автомобілів, аналог евакуатора. Про це на нараді сказав міський голова Владислав Атрошенко, повідомляє Суспільне.

«Бажано такий маніпулятор, який стає біля авто, з боковим завантаженням, і нікому не створює ніяких перешкод. Треба вивчити досвід інших міст, подивитись на нашу ситуацію, поспілкуватись із працівниками підрозділу КТП, які відповідають за прибирання», – зазначив мер.

Начальник управління житлово-комунального господарства Ярослав Куц каже, що придбання таких маніпуляторів є доцільним: «Це стосується не тільки паркування в зимовий період. Є по всьому місту знаки, які забороняють паркування. Тому пропрацьовується такий варіант примусового забирання цих машин, які стоять із порушеннями правил дорожнього руху».
Припарковані всупереч правилам автомобілі заважають роботі комунальників, зокрема – прибирати вулиці міста. Про це в коментарі Суспільному сказав Руслан Волок, начальник КП «АТП-2528».

Скільки коштуватимуть місту маніпулятори – ще невідомо. Закупівлю проводитимуть через тендер після того, як вирішать усі правові аспекти. Але вже визначили шлях, яким можна відшкодувати гроші на обслуговування техніки.

«Коли машину забирають на штрафмайданчик, то потім, коли людина забирає свою машину, вона сплачує вартість самої евакуації і вартість охорони штрафмайданчику. У цю суму входитиме й амортизація самого евакуатору», – говорить Ярослав Куц.

Як каже прес-офіцер патрульної поліції області Віталій Копистко, можливість евакуації автівок у них є. Департамент патрульної поліції підписував договір із компаніями, що надають послуги з евакуації авто.

«Під час екстреної евакуації – якщо трапилась ДТП і авто стоїть таким чином, що заважає іншим учасникам дорожнього руху. Або, наприклад, під під’їзд приїхав сміттєвоз, а забрати контейнер не може, бо хтось там залишив свій автомобіль. Тоді комунальна служба телефонує на лінію 102, приїжджає поліція. І, якщо це авто дійсно заважає виконанню робіт, то його можна евакуювати. Якщо заборонене паркування – теж можуть забрати», – говорить Копистко.

Фото з Інтернету
 

Інші новини:


Квіти, обійми і овації

Так зустрічали в Бахмачі чемпіона світу з греко-римської боротьби Імеда Худжадзе

2021-07-30 08:42