Чернігів планує цього року закупити чотири тролейбуси

2021-02-12 10:07

У 2021 році Чернігівське тролейбусне управління планує придбати чотири нових тролейбуси. Про це в програмі «Сьогодні. Головне» на Суспільному розповів начальник комунального підприємства Руслан Ємець.

Нині в автопарку «ЧТУ» 100 тролейбусів, з яких два – службові і два навчальні та 96 пасажирських.

«На цей рік ми плануємо купити чотири тролейбуси. Згідно з тендерною документацією і технічним умовам, це ті тролейбуси, що ми купували останні 4-5 років. Ми сподіваємось, що це будуть тролейбуси нашого чернігівського виробника. Але в тендері взяти участь може будь-яке підприємство або компанія. Ми закладаємо 5 мільйонів гривень на одиницю», – каже Руслан Ємець.
Минулого року придбали п’ять нових тролейбусів. Їхня вартість була 4 мільйони 790 тисяч гривень – найнижча ціна в Україні, за словами Руслана Ємця.

Фото: ЧТУ

Інші новини:


Світло її душі

Цю тендітну всміхнену жінку хочеться слухати й слухати – правильна українська мова, співочий голос і… цікаві історії з життя. Втім, про себе вона говорить не дуже охоче, а ось про свою бабуню Наталю, дідуся Трохима, маму Саню і тата Михайла – залюбки. Й оживають у її розповідях історії давно минулих днів...

2021-09-20 12:14