Чернігів планує цього року закупити чотири тролейбуси

2021-02-12 10:07

У 2021 році Чернігівське тролейбусне управління планує придбати чотири нових тролейбуси. Про це в програмі «Сьогодні. Головне» на Суспільному розповів начальник комунального підприємства Руслан Ємець.

Нині в автопарку «ЧТУ» 100 тролейбусів, з яких два – службові і два навчальні та 96 пасажирських.

«На цей рік ми плануємо купити чотири тролейбуси. Згідно з тендерною документацією і технічним умовам, це ті тролейбуси, що ми купували останні 4-5 років. Ми сподіваємось, що це будуть тролейбуси нашого чернігівського виробника. Але в тендері взяти участь може будь-яке підприємство або компанія. Ми закладаємо 5 мільйонів гривень на одиницю», – каже Руслан Ємець.
Минулого року придбали п’ять нових тролейбусів. Їхня вартість була 4 мільйони 790 тисяч гривень – найнижча ціна в Україні, за словами Руслана Ємця.

Фото: ЧТУ

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42