Сприяти професійному розвитку вчителя

2021-02-11 10:55

Керівники обласної ради продовжують знайомитися з комунальними установами та закладами Чернігівщини. 10 лютого голова обласної ради Олена Дмитренко та перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш побували в Чернігівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського. Вони зустрілися з колективом та оглянули один із трьох корпусів комунального закладу, що знаходиться у Чернігові по провулку Коцюбинського, 4.

Ректор інституту Анатолій Заліський розповів, що цей вищий навчальний заклад створений розпорядженням голови обласної державної адміністрації у 2001 року і є правонаступником обласного інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників освіти, який був заснований ще аж у 1939 році.

За словами Анатолія Заліського, на сучасному етапі головне завдання інституту – це сприяння професійному розвитку вчителя, адже головною метою діяльності закладу є наукове і методичне забезпечення системи післядипломної педагогічної освіти області, підвищення кваліфікації та перепідготовка керівних кадрів і педагогічних працівників освіти, здійснення на базі освітніх закладів теоретичних і прикладних досліджень у галузі освіти та впровадження у практику освітньої системи.

Окрім вдосконалення педагогічної майстерності, поглиблення професійних знань та уміння освітяни Чернігівщини на базі цього закладу мають можливість отримати іншу спеціальність на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня.

Викладачі інституту організовують і проводять тематичні вебінари, різноманітні конкурси, творчі групи та інші заходи, які покликані підвищити фахову майстерність освітян. План роботи цього закладу включає атестацію педагогічних працівників, інноваційну освітню діяльність, моніторинг якості освіти, роботу з обдарованими дітьми та інші багатовекторні напрямки.
Крім того, науково-педагогічні працівники обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського мають численний науковий доробок.

Оглядаючи аудиторії інституту, Олена Дмитренко та Ніна Лемеш переконалися, що крім ошатного ремонту з новими меблями, енергозберігаючими вікнами приміщення обладнані сучасними технічними засобами для впровадження в навчальний процес перспективних педагогічних і інформаційних технологій. 

Голова обласної ради Олена Дмитренко та перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш загалом позитивно відзначили напрацювання колективу обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського та ефективне використання наявних ресурсів для вдосконалення матеріально-технічної бази комунального закладу.

Фото з сайту Чернігівської обласної ради
 

 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13