У Чернігові комунальники чистили місто від снігу всю ніч і вдень

2021-02-11 10:48

За інформацією КП «АТП-2528», дві лінійки по 5 МАЗів цілодобово працюють на очищенні доріг міста. У першу чергу чистяться магістралі, якими їздить громадський транспорт. Потім — об’їзні траси, де менше автотранспорту. 

Наразі працює 22 одиниці спецтехніки підприємства, серед них 13 машин, 8 тракторів, грейдер і навантажувач. Долучили ще 2 грейдери для очищення доріг у приватному секторі. Окрім того, задіяні 39 прибиральників і дорожня дільниця підприємства — на очищенні переходів і зупинок громадського транспорту.

Зранку до звільнення від снігу дворових проїздів і тротуарів на прибудинкових територіях долучилася вся наявна спецтехніка ЖЕКів та їхні працівники.

КП «Зеленбуд» також своїми силами розчищає проходи та проїзди на території парків і скверів міста. Задіяно 9 одиниць снігоприбиральної техніки підприємства, а також із 6.30 ранку до роботи приступили 57 працівників КП «Зеленбуд», які з лопатами розчищали територію від снігу.

Міські комунальні служби звертаються до власників транспортних засобів із проханням за можливості утримуватися від пересування автомобілями в період негоди. А також — не залишати машини вздовж доріг, аби спецтехніка могла безперешкодно і вчасно очистити дороги й тротуари від снігу.

Фото з сайту Чернігівської міської ради

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57