У Ніжині обговорюють перехід на альтернативний вид палива

2021-02-04 08:22

Про це повідомив міський голова Ніжина Олександр Кодола у Фейсбуку.

Перехід на альтернативний вид палива для вироблення теплової енергії та побудову нових твердопаливних котелень обговорили з депутатами Ніжинради під час презентації проєкту компанії «Кліар Енерджі» – можливого постачальника тепла до осель ніжинців.

Було детально обговорено терміни побудови нових котелень, ділянки для зберігання пелетів і щепи, їхню доставку, вплив на навколишнє середовище та вартість тарифу.

Увазі ніжинців енергокомпанія запропонувала масштабний інвестиційний проєкт, який дозволить реорганізувати систему опалення Ніжина та стати незалежними від газопостачальних компаній.

«Кліар Енерджі» готова інвестувати близько 4,5 млн євро для побудови нових 14-15 котелень та організації опалювального сезону.

Але необхідно розглянути всі можливі ризики та запобігти зриву цього опалювального сезону та початку наступного. За останні роки борги ТОВ «НіжинТеплоМережі» сягнули близько 75 млн грн. З квітня арештовані рахунки, ситуація достатньо складна. Спільно нам вдалось її врегулювати, але це стратегічно її не вирішує. Один із виходів – повернути у власність громади цілісний майновий комплекс у нинішньої теплопостачальної компанії ТОВ «Ніжинтепломережі» та отримати змогу реалізувати новий проект, який дасть можливість ніжинцям вчасно отримувати якісні послуги та зменшити вартість тарифу на теплову енергію на 10 %.

Фото зі сторінки Олександра Кодоли

Інші новини:


Голова Чернігівської ОДА і керівник Нацполіції перевірили посилений захист кордону з Білоруссю

Голова Національної поліції України Ігор Клименко 23 листопада перебував із робочою поїздкою на Чернігівщині — у пункті пропуску «Нові Яриловичі» через державний кордон України з Республікою Білорусь.

2021-11-26 15:30