Як міська влада Ніжина попрацювала в січні

2021-02-04 07:57

Про це на своїй сторінці у Фейсбуку розповідає міський голова Ніжина Олександр Кодола.

На минулому тижні відбувся робочий візит делегації Латвійської Республіки. Це наші справжні друзі і для України є стратегічними партнерами. Українські військові пройшли реабілітацію в Латвійській Республіці, а завдяки тому, що Ніжин та місто Прейлі Латвійської Республіки підписали меморандум про співпрацю, ніжинські діти три роки поспіль відпочивали у Латвійській Республіці. Під час робочого візиту домовилися про проведення спільного бізнес-форуму вже цього року, якщо дозволить епідеміологічна ситуація. Відвідали ряд потужних підприємств міста, домовилися про взаємну економічну співпрацю. 

2021 рік повинен стати початком саме економічної співпраці з Латвійською Республікою.

Протягом місяця велася системна робота по відкриттю «Епіцентру» в місті, владою надано ряд пропозицій земельних ділянок. Наразі представниками компанії вивчаються запропоновані варіанти.

Є зворотний зв’язок і від великих автозаправних компаній. Керівництво АЗК «ОККО» звернулося щодо земельних ділянок для будівництва автозаправної станції на території громади. 

Одним із головних напрямів його роботи є розвиток економіки міста. На черговому засіданні Асоціації міст України було підготовлено звернення щодо оподаткування ФОПів.

Ніжин став одним із 10 громад-переможців за участь у Програмі DOBRE та підписали меморандум про співпрацю. В найближчі два роки будуть реалізовуватися соціально важливі проєкти.
 

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14