На Чернігівщині всі провайдери вимкнули 112 Україна, ZIK і NewsOne

2021-02-04 07:12

На Чернігівщині шість провайдерів програмних послуг заблокували телеканали 112 Україна, ZIK і NewsOne вже опівночі з 2 на 3 лютого. Про це Суспільному повідомила представниця Нацради з ТБ та радіомовлення в області Ірина Сенченко. 

За її словами, провайдерів проінформували 2 лютого, відразу після оприлюднення Указу Президента України, – й офіційним листом, і телефоном.

«У нашому регіоні, відповідно до ліцензій медіа регулятора, діяльність провайдерів програмних послуг здійснюють шість компаній. Вказані телеканали були вимкнуті відразу, про що керівники відразу прозвітували. Контрольний моніторинг триває».
Контрольний моніторинг – періодична перевірка виконання рішення. Триватиме стільки, скільки питання буде на контролі, каже Ірина Сенченко.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування санкцій проти нардепа від «Опозиційної платформи – За життя» Тараса Козака. Також під санкції потрапили канали «112-Україна», ZIK та NewsOne. Їх трансляцію було припинено за пів години після публікації указу президента.

Крім цього, санкції терміном на 5 років ввели проти регіональних мовників каналу «112-Україна» – ТОВ «Аріадна ТВ», ТОВ «Лідер ТВ», ТОВ «ТВ Вибір», ТОВ «Новий формат ТВ» і ТОВ «Партнер ТВ».

Станом на 23:15 трансляція телеканалів ZIK, «112 Україна» та NewsOne була припинена. Згодом на сайті 112 Україна з’явилася спільна заява телеканалів 112, ZIK і NewsOne. Вони заявили, що мають намір боротися за право бути в ефірі.

Фото з Інтернету

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55