На Чернігівщині всі провайдери вимкнули 112 Україна, ZIK і NewsOne

2021-02-04 07:12

На Чернігівщині шість провайдерів програмних послуг заблокували телеканали 112 Україна, ZIK і NewsOne вже опівночі з 2 на 3 лютого. Про це Суспільному повідомила представниця Нацради з ТБ та радіомовлення в області Ірина Сенченко. 

За її словами, провайдерів проінформували 2 лютого, відразу після оприлюднення Указу Президента України, – й офіційним листом, і телефоном.

«У нашому регіоні, відповідно до ліцензій медіа регулятора, діяльність провайдерів програмних послуг здійснюють шість компаній. Вказані телеканали були вимкнуті відразу, про що керівники відразу прозвітували. Контрольний моніторинг триває».
Контрольний моніторинг – періодична перевірка виконання рішення. Триватиме стільки, скільки питання буде на контролі, каже Ірина Сенченко.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування санкцій проти нардепа від «Опозиційної платформи – За життя» Тараса Козака. Також під санкції потрапили канали «112-Україна», ZIK та NewsOne. Їх трансляцію було припинено за пів години після публікації указу президента.

Крім цього, санкції терміном на 5 років ввели проти регіональних мовників каналу «112-Україна» – ТОВ «Аріадна ТВ», ТОВ «Лідер ТВ», ТОВ «ТВ Вибір», ТОВ «Новий формат ТВ» і ТОВ «Партнер ТВ».

Станом на 23:15 трансляція телеканалів ZIK, «112 Україна» та NewsOne була припинена. Згодом на сайті 112 Україна з’явилася спільна заява телеканалів 112, ZIK і NewsOne. Вони заявили, що мають намір боротися за право бути в ефірі.

Фото з Інтернету

Інші новини:


Щоб отримати субсидію, тепер потрібно подавати декларацію про доходи та витрати

Для отримання субсидії відтепер українці зобов’язані подавати не тільки заявку, а й декларацію про доходи. Про це йдеться в постанові уряду від 14 квітня, опублікованій в Урядовому кур’єрі.

2021-05-17 08:03