За обігрів електроприладами платитимуть компенсацію

2021-02-02 09:35

27 січня Кабмін прийняв постанову про компенсації домогосподарствам, котрі користуються електричним опаленням. Загальна сума таких виплат складе 1,4 млрд грн. Про це в Telegram повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигал.

«Важливо, що це буде стосуватися також багатодітних сімей, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Компенсації будуть нараховуватися автоматично», – розповів глава уряду.

За його словами, таке рішення прийнято у рамках реалізації 8-крокової стратегії з подолання тарифної кризи та створення справедливих правил на ринку газу.

До того ж на засіданні 27 січня уряд розширив дію граничної ціни на газ в розмірі 6,99 грн за кубометр на об’єднання власників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Фото з Інтернету
 

 

Інші новини:


«Бо мусить хтось стояти незворушно і не пустити ворога далі...»

Петро Кощей ніколи не боявся армії. І міг би взагалі не служити. Бо вдома в Данівці на Козелеччині залишалися немолоді батьки, в яких він був єдиною пізньою дитиною. Але 2013 року хлопець пішов до армії, був на строковій службі в Білій Церкві. 2014 року не стало батька... А Петро тоді вже був в АТО і служив там на контракті.

2021-10-13 09:03