За обігрів електроприладами платитимуть компенсацію

2021-02-02 09:35

27 січня Кабмін прийняв постанову про компенсації домогосподарствам, котрі користуються електричним опаленням. Загальна сума таких виплат складе 1,4 млрд грн. Про це в Telegram повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигал.

«Важливо, що це буде стосуватися також багатодітних сімей, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Компенсації будуть нараховуватися автоматично», – розповів глава уряду.

За його словами, таке рішення прийнято у рамках реалізації 8-крокової стратегії з подолання тарифної кризи та створення справедливих правил на ринку газу.

До того ж на засіданні 27 січня уряд розширив дію граничної ціни на газ в розмірі 6,99 грн за кубометр на об’єднання власників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Фото з Інтернету
 

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21