Мінцифри готує закон про заборону держорганам вимагати паперові документи

2021-02-01 10:17

Новий документ заборонить вимагати паперові документи вже восени 2021 року. Українцям порадили «не інвестувати в ринок ксероксів», повідомляє Корреспондент.

Міністерство цифрової трансформації України розпочало розробку законопроєкту, який із 1 вересня 2021 року заборонить державним органам вимагати паперові документи у громадян. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй сторінці в Facebook.

«Почали розробку законопроекту, який має заборонити з 1 вересня 2021 року держорганам в Україні вимагати паперові документи/довідки у громадян, якщо необхідна інформація вже і так є в державних реєстрах», – підкреслив міністр.

Програму Paperless він назвав «цифровою мрією» і порекомендував українцям «не інвестувати в ринок ксероксів».

Фото: Facebook/Mykhailo Fedorov

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42