Перша поліцейська станція – у Вертіївській громаді

2021-01-29 10:46

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський відкрив у селі Мала Кошелівка першу поліцейську станцію територіальної громади.

Вертіївська ОТГ першою на Чернігівщині долучилася до реалізації програми «Поліцейський офіцер громади». Відтепер у Малій Кошелівці працюватиме поліцейський, орієнтований на вирішення безпекових проблем саме своєї територіальної громади. 
Дільничним офіцером Вертіївської громади став капітан поліції Олександр Панченко. Завдяки станції він може швидше та якісніше реагувати на повідомлення громадян, орієнтуватися на їх потреби, запобігати та протидіяти злочинності.

– Ваш поліцейський офіцер громади – справжній професіонал своєї справи, – відзначив керівник поліції Чернігівщини. – Він житиме поряд, разом з вами щодня переживатиме всі проблеми та буде готовий прийти на допомогу в режимі 24/7. Закликаю місцевих мешканців з будь-якими питаннями звертатися до нього та інформувати офіцера про стан усіх справ у громаді.

Сподіваюся, що вже зовсім скоро громадяни відчують: поліція справді стала ближчою до людей та вийшла на новий рівень взаємодії з громадою.

Володимир Нідзельський також розповів про активізацію роботи поліції над розкриттям шахрайств та масштабну інформаційну кампанію щодо попередження цих злочинів.

Сільський голова Вертіївської територіальної громади Федір Лозян розповів, що громада утворилася у 2015 році, а сучасного вигляду набула торік, після деякого розширення. Сьогодні вона включає в себе 24 населені пункти, де мешкають понад 9300 людей.

– Переконаний, дільничний офіцер громади допоможе забезпечити правопорядок у громаді, – каже Федір Лозян. – Поліцейський постійно комунікуватиме не лише з населенням, а зі старостами у старостинських округах, а також щотижня ми разом обговорюватимемо стан справ на нараді.

– Я повністю готовий до виконання своїх завдань в громаді та знаю її основні проблеми, адже живу тут.  Передусім займатимуся розкриттям майнових злочинів, працюватиму над попередженням домашнього насильства, слідкуватиму за дотриманням карантинних обмежень, – говорить поліцейський офіцер Вертіївської ОТГ Олександр Панченко. – Приміщення моєї поліцейської станції забезпечене оргтехнікою та всім необхідним для роботи. 

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13