Джо Байден: «Україна – серед моїх пріоритетів»

2021-01-29 10:24

Про пріоритетність українського питання в разі свого обрання президентом оголосив в своєму інтерв’ю Раді з міжнародних відносин ще у серпні 2019 року Байден, котрий часто бував із візитами в Україні. Про це повідомляло ВВС-Україна.

«Я хотів би зробити Україну пріоритетом зовнішньої політики США. І надав більше американської допомоги в галузі безпеки, щоби зміцнити здатність України захищатися. Я би також розширив успішну навчальну місію для Збройних сил України, започатковану адміністрацією Обами-Байдена», – повідомив політик. 

Другим завданням він визначав економічну підтримку і боротьбу з російським газопроводом «Північний потік-2».

«В економічному плані я би працював над збільшенням прямих західних інвестицій та підтримки енергетичної незалежності України», – повідомив Байден.

Умовою підтримки України він також назвав розбудову міцних антикорупційних інститутів.

Наразі Байден досяг вершини політичної кар’єри. Від його політичного впливу у рідній країні залежить і український політичний та економічний вектор.

Фото з Інтернету

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14