Джо Байден: «Україна – серед моїх пріоритетів»

2021-01-29 10:24

Про пріоритетність українського питання в разі свого обрання президентом оголосив в своєму інтерв’ю Раді з міжнародних відносин ще у серпні 2019 року Байден, котрий часто бував із візитами в Україні. Про це повідомляло ВВС-Україна.

«Я хотів би зробити Україну пріоритетом зовнішньої політики США. І надав більше американської допомоги в галузі безпеки, щоби зміцнити здатність України захищатися. Я би також розширив успішну навчальну місію для Збройних сил України, започатковану адміністрацією Обами-Байдена», – повідомив політик. 

Другим завданням він визначав економічну підтримку і боротьбу з російським газопроводом «Північний потік-2».

«В економічному плані я би працював над збільшенням прямих західних інвестицій та підтримки енергетичної незалежності України», – повідомив Байден.

Умовою підтримки України він також назвав розбудову міцних антикорупційних інститутів.

Наразі Байден досяг вершини політичної кар’єри. Від його політичного впливу у рідній країні залежить і український політичний та економічний вектор.

Фото з Інтернету

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21