Процедури, на які слід звернути особливу увагу взимку

2021-01-27 09:17

Познайомлю вас із процедурами, на які слід звернути увагу в цей холодний період року.

Взимку можна сміливо звертатися до максимально ефективних технік із тривалим реабілітаційним періодом, наприклад, до лазерної СО2 шліфовки. Це глибоке омолодження шкіри. За 2 тижні шкіра встигне повністю відновитися, а ефект від процедур проявить себе у всій красі. Таку методику я рекомендую поєднувати з процедурами, які максимально прискорюють регенерацію шкіри, наприклад, плазмотерапією.

Також пам’ятайте про біоревіталізацію. Це ефективна методика для профілактики і корекції вікових змін. Завдання процедури полягає в тому, щоб впливати на причини старіння шкіри – втрату водного балансу і здатності утримувати вологу. Крім гіалуронової кислоти в препаратах можуть бути присутніми полінуклеотіди, пептиди, амінокислоти й інші компоненти, які підсилюють ефект біоревіталізації. У результаті зморшки, складки розгладжуються, процес старіння сповільнюється, а ознаки старіння зникають.

А хто не готовий до реабілітації, не може робити ін’єкційні процедури, є ідеальний варіант – пілінг PRX-T33. Ще його називають всесезонний пілінг, «хімічна біоревіталізація». Це омолодження шкіри без ін’єкцій. Не потребує часу на реабілітацію, ви не будете відрвані від звичайного життя.

А для любителів 100% релаксу під час процедури, я рекомендую anti-age догляд від Esse. Esse – це професійна пробіотична лінія косметики. Представляє вперше живі пробіотики для досягнення терапевтичного ефекту в дозах, які змінюють мікробний склад вашої шкіри на користь здорової екосистеми. Дана процедура проводиться курсом, а також догляд має бути виконаний протягом 24 годин перед особливим приводом.

Будьте красиві!

Косметолог-дерматолог Ольга Хандога, телефон 050-172-25-49
 

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14