LinkedIn опублікував топ найбільш затребуваних професій у світі

2021-01-27 08:59

У порівнянні з минулими роками, коли найбільш затребуваними були співробітники в сфері технологій, у цьому звіті спостерігається сплеск найму медичних працівників, працівників у сфері електронної комерції, експертів з інклюзії та багатьох інших.

1. Співробітники електронної комерції. Оскільки в цьому році багато магазинів змушені були створювати відділи доставок, роздрібні торговці та логістичні компанії найняли тисячі співробітників електронної комерції, щоб допомогти доставити товари покупцям.

Найкращі посади: фахівець ыз виконання замовлень, водій служби доставки.

Діапазон зарплати: від $42 000 до $56 000.

2. Експерти з кредитів та іпотеки. Поєднання історично низьких процентних ставок і розгортання позик за програмою захисту зарплати змусило кредитних експертів цьогоріч бути за-йнятими.

Найкращі посади: кредитний координатор, консультант з іпотеки, андеррайтер.

Середня зарплата: від $43 700 до $60 000.

3. Допоміжний медичний персонал. Пандемія коронавірусу викликала раптову і стійку потребу в лікарях і медсестрах, але вона також створила попит на людей, які підтримують фахів-ців у сфері охорони здоров’я.

Найкращі посади: фахівець ыз прийому, медичний тренер.

Середня зарплата: від $65 300 до $106 000.

4. Фахівці з розвитку бізнесу та продажів. Бізнес був змушений швидко адаптуватися до нестабільного світу і економіці. У той час як деякі робочі місця були втрачені, були додані інші, які могли б по-ліпшити чистий прибуток і допомогти бізнесу впоратися з пандемією. Наймання на ці посади зросло більш ніж на 45% з 2020 по 2019 рік.

Найкращі посади: консультанти з продажу, помічник ыз продажу, радник зі стратегічних питань.

Середня зарплата: від $43 300 до $105 000.

5. Експерти інклюзії. Протести, викликані розстрілом Джорджа Флойда і Бреонни Тейлор за участю поліції, змусили організації по всьому світу рахуватися з системним расизмом і відсутністю різ-номанітності на керівних постах. Великі та маленькі компанії зверталися до експертів із різноманітності, які могли б допомогти їм внести нові голоси в свої організації. Наймання на ці посади з 2019 року збільшилося більше ніж на 90%.

Найкращі посади: координатор із різноманітності, помічник по інклюзії, співробітник із різноманітності.

Середня зарплата: від $72 900 до $97 000.

6. Професіонали цифрового маркетингу. Люди, які застрягли вдома через пандемію, прийшли в соціальні мережі за розвагами, а компанії прагнули показати свої продукти і послуги на цих плат-формах.

Найкращі посади: менеджер соціальних мереж, фахівець із пошукової оптимізації.

Середня зарплата: від $48 000 до $96 000.

7. Медсестри. Медсестри – це основа системи охорони здоров’я, і вони явно затребувані, оскільки світ повертається з найпохмуріших днів пандемії. Однак ці ролі є не тільки в лікарнях. Організації шукають медсестер для роботи в установах тривалого догляду, школах, центрах невідкладної допомоги і подібних установах.

Найкращі посади: шкільна медсестра, сертифікований помічник медсестри, менеджер медсестер.

Середня зарплата: від $73 000 до $111 000.

8. Фахівці в галузі освіти. Небагатьом системам у 2020 році було поставлено більше завдань, ніж школам і університетам, яким довелося швидко переосмислити механізми роботи і навчання.

Найкращі посади: помічник вчителя, консультант із освіти.

Середня зарплата: від $46 500 до $63 200.

9. Творці цифрового контенту. У міру того, як світ виявився ізольованим, багато хто звернувся до інтернету в пошуках розваг і зв’язку – і незліченні стрімінгові та соціальні платформи активізува-лися, щоб задовольнити попит.

Найкращі посади: подкастер, блогер, ютубер.

Середня зарплата: від $46 000 до $62 400.

10. Персональні та професійні тренери. Події 2020 року змусили багатьох людей переоцінити напрямок своєї кар’єри, життя і багато іншого. Багато хто звернувся до людей, які могли допомогти їм намітити новий курс для себе або свого бізнесу.

Найкращі посади: лайф-коуч, кар’єрний координатор, бізнес-тренер.

Середня зарплата: від $44 300 до $50 000.
 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13