Людмила Ткаченко: «Працюватимемо над продовженням добрих справ Олега Бондаренка»

2021-01-22 08:24

Це інтерв’ю з Людмилою Ткаченко відбулося незадовго до Нового року, але звичайно, воно не втратило своєї актуальності. Людмила Ткаченко розповідала, як вона працювала у команді Олега Бондаренка, ділилася про планами на посаді міського голови Новгород-Сіверського та розповідала вже про свою команду.

Тоді вона була ще кандидаткою на посаду міського голови Новгород-Сіверського від партії «РІДНИЙ ДІМ». Нині ж Людмилу Миколаївну, попри намагання піддати сумніву результати народного волевиявлення, можна привітати з перемогою й побажати сил та натхнення у виконанні усіх взятих на себе зобов’язань.

Людмила Ткаченко багато років працювала в команді одного з найуспішніших мерів Новгорода-Сіверського Олега Бондаренка, який чимало зробив для розвитку міста і створення об’єднаної громади. Про плани після обрання, першочергові завдання та команду – розмова із Людмилою Ткаченко.

— Людмило Миколаївно, як довго ви в команді Олега Бондаренка? Який він був?

— Олег Бондаренко був щирим другом, він учив іти по життю, долаючи перешкоди. Разом ми працювали майже 20 років і він був справжнім лідером своєї команди. Його улюблена фраза – «Все буде добре!». Ця впевненість заряджала оточуючих, навіть коли були важкі періоди. І ти розумів, що дійсно, все буде добре. Бо поруч були люди, які допомагали долати цей шлях.

— Які ваші плани на посаді голови Новгород-Сіверської громади?

— Насамперед нам потрібно реорганізувати сільські ради. Ми повинні закінчити розпочатий процес децентралізації. Я розумію, яка це відповідальність і обсяг роботи – 23 сільських ради, 83 населених пункти об’єднати в одну громаду.

Проблеми села я бачила на власні очі, це мене дуже вразило. Люди живуть без води, транспортного сполучення, без медичної допомоги. Тож одним із найперших завдань бачу налагодження автобусного сполучення між усіма населеними пунктами.

На жаль, мешканці деяких громад не можуть отримати своєчасну медичну допомогу – там просто немає ФАПів. Потрібно налагодити і відновити роботу фельдшерсько-акушерських пунктів.

Інфраструктура теж вимагає пильної уваги і розвитку – світло, дороги, водопостачання. Виявляється, є села, де дуже гостро стоїть проблема саме з питною водою – потрібно робити ремонти водонапірних веж, відновлювати чи прокладати водогони. Досвід у нас вже є, з такими проблемами стикнулися після приєднання однієї сільської ради. Будемо працювати за таким же сценарієм, тільки більш масштабніше.

Ми вже знаємо, які населенні пункти потребуватимуть уваги найперше, які завдання там потрібно вирішити у найближчий час. Сільська громада має відчути зміни й переваги об’єднання.

Майже в таких же напрямках працюватимемо і в місті. Бачу продовження добрих справ, які робив для міста Олег Анатолійович. Будемо ремонтувати дороги, освітлювати їх, робитимемо Новгород-Сіверський зручним і комфортним для городян.

— Те що Новгород-Сіверський став центром укрупненого району накладає певні зобов’язання…

— Звичайно. Але ми співпрацюємо з Новгород-Сіверською районною радою й адміністрацією, ми дивимося в одному напрямку. Це дуже важливо. Адже вони теж зацікавлені в розвитку громади. Будемо слідувати заповітам Олега Анатолійовича…

— Розкажіть, будь ласка, про вашу команду.

— Зі мною йдуть ті люди, які прийшли до нас працювати 5 років тому. Вони перевірені часом, випробувані на міцність, здатні вирішувати багатогранні питання, я їм довіряю і можу на них повністю покластися. Дуже показовою стала ніч виборів. Наші колеги прийшли нас підтримати і дехто сидів цілу ніч, хтось телефонував… Олег Анатолійович тоді кілька разів повторював: «Які наші молодці!» Всі розійшлися тільки вдосвіта, коли почули результати. Це була велика моральна підтримка і це дуже цінне.

Працюючи всі разом, ми здобули великий досвід. Знаю, що в жодної людини з нашої команди навіть немає думки, що ми йдемо на вибори заради якоїсь користі. Всі хочуть допомагати, працювати для розвитку і процвітання нашої Новгород-Сіверської громади.

Олег Анатолійович дуже хотів увійти в історію як мер, який дав надію, щось змінив, зробив кроки для розвитку міста. Хочу, щоб ми теж увійшли в історію, як команда, яка розвивала громаду, рухалася вперед.

Знаю, що буде важко. Навіть за маленькими перемогами стоїть дуже складна робота і не одна битва з нашими опонентами ще попереду. Наші шляхи не паралельні і вони не пересікаються. Ми бачимо розвиток громади в іншому напрямку. Упевнена, ми разом пройдемо цей шлях до перемоги.

— Бажаємо перемогти і цього разу!

— Дякую. Впевнена, так і буде, адже за мною стоїть потужна команда партії «РІДНИЙ ДІМ». Я відчуваю відповідальність перед пам’яттю Олега Бондаренка і його справою, якій не можна зрадити.

Алла Прима

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13