Після локдауну чернігівські учні повернуться до школи

2021-01-21 12:30

Як тільки в Чернігові завершиться локдаун (попередньо 25 січня), всі учні шкіл міста навчатимуться очно за оновленим графіком. Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міськради.

Основні предмети діти освоюватимуть безпосередньо у школі на уроках, але низку окремих –із використанням дистанційних технологій.

На відстані школярі будуть опановувати наступні дисципліни: музичне мистецтво, фізична культура, образотворче мистецтво, інформатика, основи здоров’я, трудове навчання, громадянська освіта, зарубіжна література та технології (для старшокласників).

Керівництво освітніх закладів міста спільно з управлінням освіти розробили новий графік (розклад) занять окремо для кожного класу кожної школи. Це зроблено для того, щоб розвести в часі користування громадським транспортом школярами і основною масою дорослих, які їдуть на роботу, щоб не створювати місця додаткової небезпеки розповсюдження COVID-19.

Таким чином, вранці учні початкових класів будуть приходити до школи так, як і раніше – на 8:00 чи 8:30, а ось години початку занять 5-11 класів зміщені у часі.

Фото з Інтернету

Інші новини:


Чернігів увійшов до топ-5 рейтингу міст України

Чернігів посів четверте місце у рейтингу найкращих міст України за результатами щорічного Українського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту. Результати дослідження оприлюднило видання «Новое время».

2021-09-24 13:14