У Ніжині відкрили ковзанку. З собою мати ковзани та гарний настрій!

2021-01-21 11:45

Стати на ковзани всіх бажаючих закликав мер Ніжина Олександр Кодола, який завітав на її відкриття.

– Сьогодні приємна подія: відкриття ковзанки, яка допоможе багатьом ніжинцям займатися зимовим видом спорту. Я дякую всім комунальним службам, які підготували безкоштовну ковзанку, і це подарунок місту від міської влади, від депутата Сергія Охонька, і ми будемо робити наше місто Ніжин кращим, – підкреслив очільник міста.

За словами директора міського центру «Спорт для всіх» Сергія Півня, готувати ковзанку почали задовго до зими, ще у вересні, приводили до ладу майданчик – провели освітлення, обладнали лавки, відремонтували огорожу. Він розповів, що ковзанку заливають щороку, винятком став лише минулий через відсутність морозів. А цього року погода сприяла. 

Ковзанка має більше 30 метрів у довжину, тож можна зберігати безпечну дистанцію. На даний час це єдина у Ніжині обладнана безкоштовна ковзанка.

Джерело інформації: mynizhyn.com
Фото зі сторінки Олександра Кодоли

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21