У Ніжині відкрили ковзанку. З собою мати ковзани та гарний настрій!

2021-01-21 11:45

Стати на ковзани всіх бажаючих закликав мер Ніжина Олександр Кодола, який завітав на її відкриття.

– Сьогодні приємна подія: відкриття ковзанки, яка допоможе багатьом ніжинцям займатися зимовим видом спорту. Я дякую всім комунальним службам, які підготували безкоштовну ковзанку, і це подарунок місту від міської влади, від депутата Сергія Охонька, і ми будемо робити наше місто Ніжин кращим, – підкреслив очільник міста.

За словами директора міського центру «Спорт для всіх» Сергія Півня, готувати ковзанку почали задовго до зими, ще у вересні, приводили до ладу майданчик – провели освітлення, обладнали лавки, відремонтували огорожу. Він розповів, що ковзанку заливають щороку, винятком став лише минулий через відсутність морозів. А цього року погода сприяла. 

Ковзанка має більше 30 метрів у довжину, тож можна зберігати безпечну дистанцію. На даний час це єдина у Ніжині обладнана безкоштовна ковзанка.

Джерело інформації: mynizhyn.com
Фото зі сторінки Олександра Кодоли

Інші новини:


«Бо мусить хтось стояти незворушно і не пустити ворога далі...»

Петро Кощей ніколи не боявся армії. І міг би взагалі не служити. Бо вдома в Данівці на Козелеччині залишалися немолоді батьки, в яких він був єдиною пізньою дитиною. Але 2013 року хлопець пішов до армії, був на строковій службі в Білій Церкві. 2014 року не стало батька... А Петро тоді вже був в АТО і служив там на контракті.

2021-10-13 09:03