Юрій Болоховець призначений тимчасовим очільником Держлісагентства

2021-01-21 11:02

Уряд на позачерговому засіданні у понеділок, 18 січня, звільнив Василя Кузьовича з посади голови Держагентства лісових ресурсів, повідомив представник Кабміну в парламенті Василь Мокан.

Тимчасово Держлісагентством буде керувати його заступник Юрій Болоховець.

Нагадаємо, Юрій Болоховць – родом із Чернігівщини, народився в с. Івангород Ічнянського району. Закінчив Національний аграрний університет (лісогосподарський факультет) за спеціальністю «Лісове господарство». Працював у Державній лісовій інспекції в Київській області, згодом повернувся на рідну Чернігівщину. 

З 2007 до 2012 роки працював інженером та лісничим у місцевому лісгоспі, потім – директором Прилуцького лісового господарства. З 2012 до 2020 роки працював директором Ніжинського лісового господарства. 

Пройшов виробничу практику у Великій Британії і здобутий досвід успішно переніс в українські реалії. У 2020 році був призначений начальником Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства. 

У липні минулого року був призначений заступником Голови Державного агентства лісових ресурсів України.
 

Інші новини:


Найдорожчий стартап України коштує $13 млрд. Як тепер оцінюються статки засновників Grammarly

Перший український єдинорог Grammarly отримав $200 млн від британських та американських інвесторів на розробку сервісу, який допомагає писати без помилок.

2021-12-02 09:03