У Японії півкіло черешні продали майже за $10 тисяч

2021-01-20 10:21

Кошик з 500 грамами черешні нового врожаю було продано на перших у цьому році торгах у префектурі Ямагата за один мільйон єн ($9,8 тис.). Про це повідомило РИА Новости з посиланням на місцеву Асоціацію сільськогосподарських кооперативів.

«Найдорожчий лот був складений з кількох десятків добірних великих плодів найранішого сорту – Сатонісікі. Він пішов з молотка за 1 млн єн», – йдеться в повідомленні.

Вартість ягід пояснюється технологією вирощування. Дерева ростуть у спеціальних діжках. З червня по жовтень їх зберігають у холодильнику, після чого переносять у теплицю, де вдень підтримується температура 25 градусів, вночі – близько 13 градусів.
Префектура Ямагата традиційно вважається постачальником найсмачнішої черешні в Японії – на неї припадає 75% від усієї вирощеної в Японії черешні. Але зазвичай перші плоди з’являються наприкінці весни і влітку.

Інші новини:


Годування груддю найкраще для здоров’я матері та дитини

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування проводиться щорічно з 1 по 7 серпня за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я.

2021-08-05 10:06