АСОЦІАЦІЯ ПРАВОЗНАВЦІВ ЧЕРНІГОВА ПРИВІТАЛА ВИХОВАНЦІВ «ТОПОЛЕНЬКИ»

2021-01-14 14:02

Традиційно вихованці Чернігівського дошкільного навчального закладу №39 «Тополенька» колядують і щедрують в  нотаріальній конторі Олександра Красногора та інших членів громадської організації «Асоціація правознавців Чернігова». 

Цьогоріч у зв’язку з карантином вже Олександр Володимирович завітав із колегою до дитсадка і вручив дітям із інклюзивної групи №5 гостинці.

Хлопчикам і дівчаткам сподобалися і дитячі книжечки віршів чернігівської дитячої поетеси Світлани Гарбуз, і солодощі. 

– Зазвичай наші вихованці разом із педагогами готують святкові програми й вітають благодійників за місцем їхньої роботи, – розповіла завідувачка закладу Олена Борисенко. – Нинішнього року заходи  відбуваються із дотриманням усіх карантинних вимог  у групах. Та діти хочуть свята, хочуть подарунків, прагнуть пізнавати цікаві народні звичаї та бути учасниками святкового дійства, вчать колядки й щедрівки. Святвечір, Різдво, Щедрий вечір – свята,  овіяні таємницями, дивами і загадками.

Святковий ранок напередодні Щедрого вечора і справді став веселим та неповторним заходом, подарувавши радість і дітям, і дорослим. Особливо зачарувала всіх своїми витівками Коза. Асистентка вихователя Таїсія Зінченко потрудилася на славу: і вбрання вдало підібрала, і танцювала завзято, і «мекала» 
по-козячому, звеселяючи дітвору. 

А на столі були традиційні страви, і господиня вправно їх «готувала» в імпровізованій печі. Малеча ж залюбки «квоктала». «щебетала» попід столом. Танцювали  й співали  діти дуже гарно. Отож усі мали подарунки від благодійників із Асоціації правознавців Чернігова. 

«Ми до вас прийдемо», – обіцяли діти.  «Ми на вас чекатимемо», – запевняв Олександр Красногор. Нехай так і буде цьогоріч після карантину та в майбутньому. Бо всі дорослі також родом із дитинства. 

Ольга ЧЕРНЯКОВА
Фото авторки та з архіву Олександра Красногора

 

Інші новини:


«МарЛені» – прем’єра в облмуздрамтеатрі

3-го та 4 грудня Чернігівський облмуздрамтеатр ім. Т. Шевченка запрошує на прем’єру – «МарЛені» – кабаре-бенефіс для двох актрис в одну дію.

2021-12-03 06:37