Благодійники привітали учасників хору ветеранів

2021-01-14 12:14

Напередодні Новорічних свят благодійники завітали до міського Палацу культури з особливою місією. Вони зробили затишними і теплими свята не лише для дітей, але й для зрілих людей, які самі звикли дарувати тепло, радість та світлі емоції іншим. Меценати привітали артистів Народного аматорського хору ветеранів війни та праці спільно з керівником колективу Миколою Красножоном. 

Народний хор завжди виступає на міських святкових заходах із новими програмами. Проводить благодійні концерти для ветеранів, військовослужбовців, учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи та зрілих людей і займається патріотичним вихованням у навчальних закладах Чернігова. Колектив неодноразово нагороджувався почесними грамотами та дипломами. Тож подарувати новорічне диво цим людям було особливо приємно. 

За ініціативи обласного видання «Деснянська правда» подарунки для артистів придбали за кошти від реклами, яку чернігівські підприємці розмістили на її сторінках. До доброї справи долучилися СТО «МОТОР», видавництво «Країна мрій» — КМ Медіа, приватне підприємство «АРДІ КА», магазин жіночого одягу «KriStal», магазин українського трикотажного одягу для всієї родини «PROMIN», приватний нотаріус Олександр Красногор, артстудія «КОЛІБРІ», майстерня натурального мила «BY SADOVSKIY», актор театру і кіно Микола Бичук та інші благодійники. А вихованці навчально-реабілітаційного центру № 2 розмалювали для колективу хору екосумки, в які й поклали новорічні дарунки.  

Теплі слова подяки та привітання хору ветеранів висловили відомий чернігівський нотаріус та меценат Олександр Красногор, директорка обласного видання «Деснянська правда» Христина Лаврищева, керівниця міського Палацу культури Ірина Должикова, директорка Чернігівського навчально-реабілітаційного центру № 2 Регіна Гусак та інші благодійники. У відповідь вони теж отримали щирий подарунок — концерт від хору.

Фото з Інтернету
 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42