Благодійники привітали учасників хору ветеранів

2021-01-14 12:14

Напередодні Новорічних свят благодійники завітали до міського Палацу культури з особливою місією. Вони зробили затишними і теплими свята не лише для дітей, але й для зрілих людей, які самі звикли дарувати тепло, радість та світлі емоції іншим. Меценати привітали артистів Народного аматорського хору ветеранів війни та праці спільно з керівником колективу Миколою Красножоном. 

Народний хор завжди виступає на міських святкових заходах із новими програмами. Проводить благодійні концерти для ветеранів, військовослужбовців, учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи та зрілих людей і займається патріотичним вихованням у навчальних закладах Чернігова. Колектив неодноразово нагороджувався почесними грамотами та дипломами. Тож подарувати новорічне диво цим людям було особливо приємно. 

За ініціативи обласного видання «Деснянська правда» подарунки для артистів придбали за кошти від реклами, яку чернігівські підприємці розмістили на її сторінках. До доброї справи долучилися СТО «МОТОР», видавництво «Країна мрій» — КМ Медіа, приватне підприємство «АРДІ КА», магазин жіночого одягу «KriStal», магазин українського трикотажного одягу для всієї родини «PROMIN», приватний нотаріус Олександр Красногор, артстудія «КОЛІБРІ», майстерня натурального мила «BY SADOVSKIY», актор театру і кіно Микола Бичук та інші благодійники. А вихованці навчально-реабілітаційного центру № 2 розмалювали для колективу хору екосумки, в які й поклали новорічні дарунки.  

Теплі слова подяки та привітання хору ветеранів висловили відомий чернігівський нотаріус та меценат Олександр Красногор, директорка обласного видання «Деснянська правда» Христина Лаврищева, керівниця міського Палацу культури Ірина Должикова, директорка Чернігівського навчально-реабілітаційного центру № 2 Регіна Гусак та інші благодійники. У відповідь вони теж отримали щирий подарунок — концерт від хору.

Фото з Інтернету
 

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57