Привітання від Юліі Лобачової

2021-01-14 09:21

Найзатишніші свята року добігають завершення. Сподіваюсь, у кожного з Вас була нагода зібратися родинним колом, насолодитися спілкуванням один з одним, підбити підсумки 2020-го року та намітити плани на 2021-й.

Мої основні пріоритети залишаються незмінними. Я, маючи депутатські важелі впливу, продовжую працювати на розбудову рідного Чернігова. Економічний розвиток, освіта та комфортне життя містян залишаються в пріоритеті. Ми разом із Вами продовжимо добрі справи, які почали минулого року.

Шановні чернігівці! Вітаю кожного з Вас із Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю миру, добробуту та здоров’я кожній оселі. І пам’ятайте: ми з Вами живемо у чудовому місті з надзвичайним потенціалом, і сьогодні маємо об’єднатися заради його майбутнього!

З повагою депутатка Чернігівської міської ради Юлія ЛОБАЧОВА

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55