Шановні земляки, жителі Чернігівщини!

2021-01-05 08:29

Вітаю вас із прийдешніми святами: Новим роком та Різдвом Христовим! 

2020 рік був дуже непростим для всіх! Багато що змінилося в нашому житті. Чимало закладів перебувало на карантині у зв’язку з пандемією, запроваджувався обмежений доступ в окремих установах. 

Нотаріат України теж працював і працює з певними обмеженнями в суворій відповідності до санітарних правил, встановлених МОЗ, Міністерством юстиціі України. 

Протягом року ми надавали консультації громадянам як особисто, так і по телефону, в месенджерах, посвідчували всі, без винятку, цивільні нотаріальні діі - договори, заповіти, довіреності, засвідчували підписи, копії тощо. 

За цей рік особисто я здійснив більше 50 виїздів до громадян, які з тих чи інших причин не змогли з’явитися до нотаріальноі контори.

Законом України «Про нотаріат», зокрема статтею 5,  передбачено, що нотаріус зобов’язаний: сприяти громадянам, підприємствам, установам і організаціям у здійсненні їх прав і захисті законних інтересів, роз’яснювати права та  обов’язки, попереджати про наслідки вчинюванних нотаріальних дій для того, щоб юридична необізнаність не могла бути використана їм на шкоду.

Ось уже і 2021 рік, і нові виклики, нові обмеження, зокрема локдаун.

Мене запитують: «Чи працюватиме нотаріат у цей період?»

Відповім: «Так, ми працюватимемо для вас і в  період локдауну з ретельним дотриманням норм і правил, встановлених Міністерством охорони здоров’я, Міністерством юстиції України та відповідно до рекомендацій Нотаріальної  палати України!»
Як і раніше, будемо приймати громадян, адже більшість питань належать до їх прав і свобод та потребують нагального вирішення, зокрема: перехід права власності, оформлення спадщини, виїзд за кордон.

Крім того, нотаріус забезпечує стабільний, законний цивільно-правовий обіг на ринку нерухомості, отже, сприяє розвитку економіки нашої держави! 

Дорогі наші громадяни! 

Нотаріуси продовжують захищати ваші права і законні інтереси, запрошують до юридичного оформлення ваших документів.

Бажаю, щоб у 2021 році всі ваші питання мали позитивне вирішення, угоди були вдалими, вигідними та перспективними для всіх сторін, оформлювалися виключно у мирний і добровільно узгоджений спосіб. 

Щиро бажаю вам, шановні чернігівці, добра, здобутків і забезпеченості всіма благами сучасної цивілізації! 

З новим 2021 роком! 

З повагою - приватний нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу, доктор філософії в галузі права, 
академік Академііі нотаріату України Олександр Володимирович Красногор.

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21