Командні здобутки, виклики та перемоги «Слуги Народу» 2020 року

2020-12-30 15:50

Народний депутат Сергій Гривко: 

– Добігає кінця 2020 рік, він був складним і посяде своє особливе місце в історії не тільки України, а й усього світу.

Цей рік змусив нас жити в іншому, новому для нас форматі. Коронакриза стала найбільшим викликом сучасності. Вона вдарила по всіх країнах світу без винятку. Ми починали захист України від пандемії, працюючи з медичною системою, яка протягом останніх десятиліть тільки скорочувалася, лабораторна мережа взагалі була зруйнована.

На початку пандемії держава могла робити лише близько 200 тестів за добу. Нині їх роблять більш ніж 20 тисяч. У березні у нас було 12 тисяч ліжок для хворих на коронавірус. Зараз кількість ліжок збільшена до 63 тисяч, з них 58,6% мають доступ до кисню.

Паралельно із пандемією в світі почалась економічна криза, яка дуже негативно позначилася на економіці України. На жаль, в країні й досі продовжується війна. 

Із-за всіх цих викликів довелося відкласти деякі важливі реформи, зокрема про локалізацію закупівель чи запровадження чесного прожиткового мінімуму. 

Разом із тим парламент ухвалив критично важливі законопроекти, спрямовані як на боротьбу із пандемією та світовою економічною кризою, так і на соціальний захист громадян і розвиток України.

Основними успіхами та здобутками діяльності партії «Слуга Народу» у 2020 році є:

- закон про «штрафи» за прогули депутатів. Тепер, якщо депутат прогулює сесійні засідання, то недоотримує частину коштів із депутатської зарплати. Це, в свою чергу, економія для бюджету;
- закон про трансплантацію органів, який не могли прийняти за всі роки незалежності. У цивілізованих країнах така норма діє дуже давно, і це допомогло врятувати більше ніж 100 мільйонів життів по всьому світу;
- закон про бурштин – це один із успішних законів, які вже дали змогу захистити екологію та збільшити надходження до бюджету; 
- додаток «Дія» – один із революційних кроків розвитку від команди «Слуга Народу». Ще на початковому етапі його запровадження додаток містив паспорт громадянина України, водійське посвідчення та технічний паспорт у смартфоні. Далі більше – країна в смартфоні;
- відкриття ринку землі забезпечує селянам реальне право власності на землю;
- виведення ринку азартних ігор з тіні;
- завершення реформи децентралізації. Створені 1406 спроможних громад (57 громад у Чернігівській області), їм надали повноваження, ресурси і кошти для розвитку;
- антиофшорний закон, який протидіє виведенню коштів за кордон без оподаткування;
- врегулювання дистанційної праці;
- закон про внутрішній водний транспорт, який дає поштовх для розвитку цього виду перевезень;
- відкриття доступу малих підприємств до дешевих кредитних ресурсів;
- створення системи контролю якості донорської крові;
- врегулювання інтернет-торгівлі ліками;
- заборона продажу електронних сигарет неповнолітнім;
- вчасне ухвалення держбюджету на 2021 рік;
- підтримка підприємців та найманих працівників, які постраждали від запровадження карантинних обмежень і протиепідемічних заходів;
- підвищення соціальних гарантій дітям-сиротам, дітям із інвалідністю та літнім людям.

Ініційована Президентом програма «Велике будівництво» стала одним із найбільших інфраструктурних проектів. За підсумками 2020 року в межах програми «Велике будівництво» відремонтовано та побудовано в Україні: 3900 км доріг державного значення; 1826 км доріг місцевого значення; 150 мостів; 146 шкіл; 105 дитячих садочків; 115 спорткомплексів.

Щоб не визнавати всі ці очевидні здобутки, політичні опоненти вдаються до маніпуляцій, викривлень, обманів, обливання брудом та негативної пропаганди в дусі справжніх тиранів і корупціонерів, які намагаються зберегти старі схеми власного збагачення і впливу. Вони використовують складні часи світової кризи, коронавірус та геополітичні війни, щоб максимально звинуватити в цих обставинах нашу політичну силу, вперто борються за збереження корупційних схем, які будували роками.

У влади вперше за десять років немає власних засобів масової інформації. Тому ми працюємо у тому медійному середовищі, яке існує і яке контролюється нашими опонентами. Через це увесь 2020 рік ми жили ніби «за крок до катастрофи»: опозиція постійно вигадувала все нові й нові загрози, жодна з яких не справдилася, та всі вони збільшували тривожність і зневіру в нашому суспільстві. Рік минув би спокійніше, якби наші політичні опоненти не використовували медіапростір так цинічно і не розповсюджували відверті фейки.

Та незважаючи на перешкоди і труднощі, наша політична сила «Слуга Народу» робить усе можливе для успішного розвитку України, її процвітання та успіху. Боремося щодня, відстоюючи право кожного громадянина на достойний рівень життя.

Цього року пройшли місцеві вибори. Представники партії «Слуга Народу» здобули в органах місцевого самоврядування Чернігівської області 194 депутатських мандати. З них 8 стали депутатами обласної ради, 33 – районних рад, 57 – міських, 71 – селищних та 25 сільських рад. П’ятеро стали головами територіальних громад. Чернігівську обласну раду очолила також представниця нашої партії Олена Дмитренко, людина з великої літери, яка має характер, знання і можливості об’єднати Чернігівщину і направити на розвиток та процвітання. 

Дуже дякуємо всім громадянам Чернігівщини за підтримку та довіру на місцевих виборах! 

Розвиток України – складний й відповідальний процес. Попереду багато амбітних планів та ідей. Хочемо реалізувати всі напрацьовані законопроекти, які дадуть максимальний поштовх до розвитку України. Зробимо все, щоб виправдати надії кожного українця! 

І варто пам’ятати: розвиток держави та її щасливе майбутнє залежить від кожного з нас. Кожен громадянин України – єдина і непохитна влада, тому вже зараз зробимо нашу країну успішною, процвітаючою та щасливою разом!

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21