Подарунки від Святого Миколая особливим дітям

2020-12-30 11:04

Напередодні Дня Святого Миколая у Чернігівському навчально-реабілітаційному центрі № 2 відбулося святкове і по-справжньому казкове дійство. Привітати особливих діток із чудовим святом прийшло чимало поважних гостей, які у свою чергу є постійними благодійниками закладу. Під час святкового заходу вони побажали дітям здоров’я, успіхів у навчанні та вручили їм подарунки до свята. Вихованці закладу також подарували своїм гостям подаруночки, які зробили своїми руками, та порадували їх неймовірно чудовим святковим концертом. На початку заходу директорка навчально-реабілітаційного центру Регіна Гусак зазначила, що протягом 20 років своєї педагогічної діяльності вона повсякчас надихається людьми, які завжди приходять на допомогу особливим дітям не лише в День Святого Миколая, а і протягом усього навчального року. 

— Це ті небайдужі люди, у яких великі серця і світлі, добрі душі. Серед них представники влади, приватні підприємці, громадські діячі. Це люди, завдяки яким наш навчальний заклад розквітає, а на кожне свято ми маємо чудові подарунки, гарних друзів і надзвичайно гарний настрій, — говорить пані Регіна.  

Звертаючись до присутніх, керівниця центру також зазначила, що в ці грудневі дні Національний олімпійський комітет України відзначає свій ювілей — 30-ту річницю з дня заснування. І вихованці центру з цієї нагоди підготували цікаву креативну виставку робіт, зроблених власними руками, на спортивну тематику. 

Серед численних почесних гостей заходу був присутній і один із найуспішніших українських біатлоністів, призер Чемпіонату світу з біатлону, учасник п’яти Олімпійських ігор, неодноразовий переможець та призер чемпіонатів Світу, чемпіонатів Європи та етапів кубку світу, Заслужений майстер спорту України, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, депутат Чернігівської міської ради, заступник голови відділення НОК України в Чернігівській області Андрій Дериземля. Вихованці центру подарували спортсменові його портрет, який намалювала мама однієї з вихованок закладу. 
— Я хочу подякувати всім вам за ваше тепло, гостинність і доброту. Коли приходиш до вас із подарунками, то завжди сам отримуєш якісь приємні сюрпризи, гарний настрій і незабутні враження. Я щиро дякую вам за ваші гарні серця і хочу побажати, щоб до педагогів, дітвори та їхніх батьків завітав Святий Миколай і здійснив у новому році всі заповітні мрії, подарував кожному диво і щастя. Дякую за таку чудову виставку робіт, за те, що ви такі спортивні та справжні, — привітав колектив центру, вихованців та їхніх батьків Андрій Дериземля. 

Пані Регіна подякувала всім запрошеним гостям та своєму творчому колективу за тепло і кропітку працю у вихованні та розвитку особливих діток. Вона зазначила, що для сонячних діток та їхніх батьків дуже важливо, що поряд із ними є люди, які щодня своїм прикладом показують, як треба досягати своєї мети і впевнено крокувати до мрії. Люди,  які творять добро і діляться ним з іншими.

Валентина НАУМЕНКО

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14